Reloader activator

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?


Bugün makyaj kategorimize, yaptığı her hareket, söylediği her söz ve giydiği her kıyafet ile tüm dünyada bir trend yaratan Kim Kardashian’ın makyaj tarzını ele alıyoruz. Eminiz bunu merak eden bir çok bayan hayranı mevcuttur ve bizlerde onlara bu konuda bir fikir vermek istedik. Belli adımlarla tüm makyajı baştan sona sıralayarak size güzel bir yazı dizisi oluşturduk. Videoyu izledikten sonra adımları takip edin. Sonunda Kim Kardashian Makyajı sahibi olacaksınız. Şimdi ilk adımla başlayalım.

 

 

1.Yüze kontur uygulamadan önce, alın, elmacık kemikleri ve çene kısmına doğru yandan yüzünüzü 3 parça halinde düşünün. Tüm bu alanlarda bir renk uyumu mevcuttur ve açıklaşıp koyulaşan yerler bellidir. Bu bölgelere uygulayacığımız kontur, doğal cilt renginden daha koyu bir renk olmalıdır.

 

kim-kardashian-makyajı-naasıl-yapılır1-beyinsi

 

2. Başlarken önce bir allık ya da bronzlaştırıcı fırça kullanın ve kendi cilt renginize göre tonları seçin. Bu doğal görünmesi için önemlidir.  Burun bölgesi için ise daha küçük bir fırça kullanın.

3. Kontur uygulayacağınız en önemli bölge elmacık kemiklerinin bulunduğu yerdir. Yanakları çıkıntıları boyunca fırçalayın. Yanaklarınızın makyajı emme durumuna göre uygulama miktarını siz belirleyin. Yani yiyebildiği kadar yedirin!

 

kim-kardashian-makyajı-nasıl-yapılır-beyinsi

 

4. Her yüz için mükemmel olacak diye bir kaide yok. Daha küçük alınlı kadınlar konturu fazla kullanmamalıdır. onları kontur olmamalıdır. Fazla kullanıldığında burunu uzun gösterecektir.

5. Çok fazla makyaj ürünü kullanmayın. Az ile başlayın gerekirse ekleme yapın.

6. Karıştırın. Karıştırın. Karıştırın. Gördüğünüz belirgin çizgileri yok edin ve sadece yanaklarda tonların ayrımı belli olsun.

 

kim-kardashian-makyajı-nasıl-yapılır-beyinsi

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
901 0,732