Reloader activator

Yazın Hasara Uğrayan Saçlar Nasıl Canlanır?

Yazın Hasara Uğrayan Saçlar Nasıl Canlanır?


Yazın Hasara Uğrayan Saçlarınızı Kışa Hazırlayın

Güneşin zararlı UV ışınları. Klorlu yüzme havuzları. Saçları yoran herhangi bir şey. Kısaca yaz, saçlarımızda psişik bir cinayet işlenmesi için mükemmel bir zamandır. Bizler de çoğunlukla buna dikkat etmeyiz ve kışa girerken saçlarınıza baktığınızda bir an önce nasıl düzelteceğinizin yollarını aramaya başlarsınız. Burada biz araya girelim dedik ve sizlere bir kaç önemli tavsiye vererek bunun önüne geçmenize yardımcı olmak istedik.

-Dear Clark Resurrecting Rinse ($24) ya da  Neutrogena Triple Moisture Daily Deep Conditioner  krem ürünlerini kullanarak işe başlayın. Etkisini merak edenler buradan ve buradan özelliklerine bakabilir.

 

-Sonbahar ve kış için yeni saç kesim trendlerine bakın ve saçlarınızı kestirin. At kuyruğudan kurtulun ve saçlarınıza yeni bri hava katın.

yaz hasarına uğramış saçları onarmak-beyinsi (5)

-Şampuan ve saç kremi kullandıktan sonra her zaman soğuk su ile durulayın. Fön makinesi kullanmayın. Kendiliğinden kurumasını bekleyin.

yaz hasarına uğramış saçları onarmak-beyinsi (6)

-Saçlarınıza derin bir bakım yaptırın. Özellikle keratin özlü bir tedavi yaptırın. Saçlarınıza önem veriyorsanız paraya kıyın. (300 $)


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,590