Bu Güzün En Hit 4 Saç Rengi Trendi

Bu Güzün En Hit 4 Saç Rengi Trendi


Bu Güzün En Hit 4 Saç Rengi Trendi

Saçlarınızı yenilemeye mi ihtiyacınız var? Kuaföre bir sonraki gidişinizden önce size yakışan en iyi rengi bulmak için bu en yeni saç rengi trendlerini derlediğimiz yazımıza bir göz atın. En iyi tarafı da bu yeni trendlerin çoğu doğal görünümlü canlı renklere zahmetsizce ulaşabilmeniz.

 1. “Ronzlaşın”
Sezonun en sıcak rengi: bakır rengini bronz esmerle buluşturan, “Ronz“. New Yorklu bir ünlü koloristi olan Charlie Taylor ronz için: “Güneşli günlerden koyu renklere geçtiğimiz şu aşamada sonbahar mükemmel bir seçim” diyor. Emma Stone ve Eva Longoria gibi ünlülerde de durduğu gibi, bütün ten renklerine bir sıcaklık getiriyor. Kuaförünüze yarı kalıcı dip boyaları hakkında danışabilirsiniz. Fakat kapatılacak beyazlarınız varsa hem boyaya hem de dip boyasına ihtiyacınız olacaktır. Rengin normal şampuanlarla akmaya başladığını gözlemlerseniz Taylor Joico Color Infuse Red Shampoo tavsiye ediyor.

2. Gölgelendirmeyi Deneyin

Aynı makyajda olduğu gibi, bu teknik saçınıza stratejik bir ışıltı kazandırıyor. Her şey tonların nerede kullanıldığına bağlı. Los Angeles’lı L’Oréal Paris’in koloristlerinden biri olan Kari Hill ara tonların uçlara, ortalara veya saç diplerine uygulanabileceğini belirterek bunu şöyle açıklıyor: “Elle eklenmiş tonlar saçınızın modeline ve yüzünüzün şekline göre görünüşünüzün güzelliğini ortaya çıkarmak için özel olarak yapılıyor“.

3. Diplerinizle Şık Görünün
Evet, gizlemek için hiç gecikmediğiniz dipleriniz. Julianne Hough ve Gwyneth Paltrow gibi yıldızlar bile bu trende uyum sağlıyor. Kolorist bu trendi şu şekilde açıklıyor: “Bu yeni trende kökleme diyoruz. Koyu bir yarı kalıcı tonu yarım ila bir santim arasında köklere uyguluyoruz. Sonra stilistimiz ince dişli bir tarak ile gölgeleri merkeze doğru dağıtıyor ve böylece koyudan açığa doğru uzanan saçlar elde ediyoruz.” Altı aya kadar kalıcı olan bu yöntem sürecinde saçlarınızı yıkamadığınız günce “Oribe Gold Lust Dry Shampoo” gibi kuru şampuanlarla saçınızı temizlemeniz gerekiyor.

4. Doğal Rengine Boyatın
Bunu mevsim geçişlerindeki gökkuşağına benzetebilirsiniz. Kolorist Hill: “Doğal saç kaliteli bir kot pantalon gibidir. Giydiğiniz diğer her şeyle yakışır“. Karamel rengi kadar zengin bir ton içeriği veya soğuk gölgelemelerin şıklığını taşımasa da doğal boyalar tonsuzdur. Sıcak ve soğuk gölgeler dengelidir ve nötrlenmiştir. Rengin çabuk kaybolmaması için “Phyto PhytoElixir Intense Nutrition Mask” gibi düzenleyiciler kullanabilirsiniz.


Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

841 0,790