Beyinsi

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Altın Öneriler

  • 1.721 kez görüntülendi.
Pürüzsüz Bir Cilt İçin Altın Öneriler

Son derece bebeksi ve son derece pürüzsüz bir cilde sahip olabilmek için yine birçok bayanın kendi yöntemleri ve çeşitli taktikleri bulunmaktadır. Kimileri bu konuda oldukça başarılı olabiliyorken yine kimileri de asla başarılı olamayabiliyorlar. Pürüzsüz bir cilt açısından ilk olarak cildinizi tanımanız gerekiyor. Cildiniz hangi tür yapıya sahip, bu güne kadar denemiş olduğunuz ürünlerden ne kadar memnun kaldınız veya hangi içeriklere sahip ürün türevleri bunlar yine cildinize asla iyi gelmediği şeklinde kendi cilt analizinizi yapmanız da mümkün. Eğer ki siz de pürüzsüz bir çeşit cilde sahip olabilmek için her türlü şeyi yapabilirim diyen biriyseniz bu yazımız tam sizlik.

Cildinizdeki Benleri 20 Dakikada Aldırın

Cildinizde doğal oluşmakta olan ben çeşitleri var ise ilk olarak bunları uzman gözetiminde aldırmanız mümkün. Operasyon ise yaklaşık 20 dakika kadar sürebiliyor ve ayakta yapılıyor. Bunun dışında da yapmanız gerekenler kapsamlı. İşte size pürüzsüz cilde sahip olmak için yapmanız gereken önemli maddeler;

Cildinize son derece uygun bir yüz yıkama jeli ile beraber sabah ve akşamları kremlerinizden ve yine makyajınızdan önce güzel bir şekilde sıkarak yıkayın ve temizleyin.

Açılan gözeneklerinizi de yine cildinize en uygun bir toniği bularak temizlemelisiniz. Eğer ki toniklerin içeriklerini de beğenmemekteyseniz doğal gül sularını da tonik şeklinde kullanmanız mümkündür.

Haftada en fazla yine iki sefer peeling yapıp cildinizdeki ölü derileri yok edebilirsiniz. Bu sayede ölü deri tabakaları da cildinizden atılır ve yie cildinizde birikme gibi problemleri sizlere yaşatmaz. Bu sayede yine sivilcelerde oluşmaz ve son derece doğal bir peeling oluşmuş olur.

Doğal Peeling Maske Tarifi

İlginizi Çekebilir..  Ertesi Gün Hapı Nasıl Kullanılmalıdır?

Bunlar ile birlikte size oldukça doğal bir maske tarifi verelim.

1 Yemek kaşığı kadar yulaf veya yine mısır unu

1 Yemek kaşığı kadar da beyaz mineralli kil alın

Bir yemek kaşığı el kremi

Beş yemek kaşığı da ılık su

Hazırlanış şekline gelirsek bütün bu malzemeleri jomojen olan bir karışım yapana kadar karıştırmanız gerekiyor. Bundan sonra da yine boynunuza, cildinize uygulamaya bakın. Bu maskeyi de bunlara ek olarak elinize, kollarınıza ve yine bacaklarınıza da uygulamanız mümkündür. Sonrasında yine bir miktar da mısır ununu kullanıp cildinize masaj yapıp bu maskeyi güzel bir şekilde temizlemelisiniz ve yine geri de kalan çeşitli kalıntıları da yıkayın ve öyle temizleyin.  Yine cildinize uygulayabileceğiniz sadece bunlar ile sınırlı olmamaktadır. Çok daha farklı çözümlerde arayabilirsiniz. Bu maskeyi de mutlaka ayda bir kez denemelisiniz. Gün aşırı, veya daha farklı dozlarda kullanmamaya özen gösterin. Ayrıca internetten gördüğünüz çeşitli maskeleri kullanmadan önce de doktorunuza danışmanız size gerçekten olumlu oranlarda fayda sağlayacaktır. Sonuç olarak her insanın cilt tipi aynı olmamakla birlikte çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.