Beyinsi

Ruh Eşi Nasıl Bulunur?

  • 2.507 kez görüntülendi.
Ruh Eşi Nasıl Bulunur?

Ruh Eşi Nasıl Bulunur?

İnsanların yer yüzünde olan bütün yaşamları yine ruh eşlerini aramak için özetlenebilmektedir. İnsanlar genelde paranın, bilgeliğin gücündeymiş gibi davranış sergileyebilirler halbuki hiçbir tanesi önem arz etmez. Ruh eşini bulamadıkları sürece her yaptıkları şey her daim eksik kalır. Ruh eşlerini farklı kılan şey aslında ilişkilerin başı. Çoğu ilişkinin başında flört gibi çeşitli oyunlar olmaz. Ve bazı stratejilere aslında başvurulmaz. Eğer çiftlerden biri “arayacağım” diyorsa kesinlikle arardı. Eğer ki aramıyor ise gerçekten de önemli bir nedeni olduğunu diğer çift bilirdi. Kendisini olduğundan daha farklı göstermeye çalışmaz gerçek ruh eşler. Hal böyle olunca bir tarafın yaptığını diğer tarafta yapar.

Ruh Eşi Gerçekten Nasıl Bulunur?

Kimisi ise ruh eşi ile aynı uçakta, yan yana oturuyordur. Uçak sallandığında tedirgin olan bir çifti diğer kişi sakinleştirmeye çalışır ve konuşur. Gerçekten de onu rahatlatmıştı uçak iniyorken telefon numarasını vermişti sakinleşen kadın diğer erkeğe. İsterse rahatlıkla arayabileceğini yine onu tanımak isteyeceğini söyledi. Bu cesaretinden dolayı daha ala övgü ile bahsediyor o. Belki de “doğru adam” sizin de yanınızda olabilir ve illa ki onun size gelmesini saatlerce, günlerce beklemeyin. Mutlaka sezgilerinize kulak verin ve ona doğru önemli adımlarınızı atın.

Ruh Eşiniz Yakışıklı Biri Mi?

Kimisinin ise ruh eşi son derece yakışıklı biri. Mavi gözleri var. Ama diğer çift o gözlerde hiç boğulacağının korkusunu yaşamıyor. Aksine  gözler dünyanın en güzel denizinde yüzmek gibi oldukça huzur verici. Ruh eşini bulabilmek aşktan da daha öte bir şeydir. Aşktaki çeşitli korku ve telaşlar olmaz. Onun yerine yine sonsuz harika bir huzur bulunmaktadır. Ya beni terk etmek isterse, aldatırsa veya beni sevmekten vazgeçerse gibi korkular içinizi yemeden önce bir ilişki yaşamanız çok güzel bir şey.

Biliyoruz ki sizleri bütünlemekte olan başka ruh olduğuna inanmanız kolay değil hele ki günümüz çerçevesinde bitmiş aşk demenin büyük haksızlık olacağı ilişkiler de oluşuyorsa. Fakat yine de siz ruh eşinizi aramakta olan bireylerdenseniz bu yöntemler ile kendinize yol haritasını rahatlıkla çizebilmeniz mümkün. Yine ruh eşinizi bulabilmenin en pratik yoluna değinecek olursak ilk olarak kendinizi tanımalısınız. Kendi karakterinizi, neleri sevdiğinizi, neleri istediğinizi, ne gibi yiyeceklerden hoşlandığınızı, neleri sevmediğinizi, ne gibi tatil yerlerinde takılmayı sevdiğiniz, bir akşam vakti dışarı çıkıp sahile gitmek mi yoksa bara gitmek mi size daha cazip geliyor? Bütün bunlar sizin ruh eşinizi bulmanızda oldukça önem arz eden konulardandır. Çünkü ruh eşinizde de bunlar olmalıdır. Zaten insanlar genelde birilerine aşık olduklarında onun kendisinin ruh eşi olduğunu düşünürler ki çoğu zamanda haklılardır. Çünkü bir düşünün ikisi de sahilde tanışıyorlar bir akşam vakti. Demek ki ikisi de akşamları sahilde gezmeyi seviyorlar. Sahilde takılmayı seviyorlar. Ancak bu demek değil ki her zaman için aynı kural geçerli olsun. Belki de o kişi sadece bir günlüğüne kafa dinlemek istedi. Bunlara da dikkat etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir..  Kalıcı Kaş Makyajı Önerisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.