Beyinsi

Sizin İçin İdeal Olanı Nasıl Bulursunuz?

  • 0
  • 1.847 kez görüntülendi.
Sizin İçin İdeal Olanı Nasıl Bulursunuz?

Hafta sonlarını yine evinizde yalnız geçirmekten bıkmışsınız, arkadaşlarınız ise sevgilileri ile geziyor ve siz de oturup çeşitli aşk filmleri seyretmektesiniz.. Biliyoruz aslında hayat çok sıkıcı o zaman biraz renk katın? Kendinize 30 gün süre ayırın ve söylediklerimizi yapın.  İlk gün ilk olarak tanımakta olduğunuz tüm arkadaşlarınıza bir mail gönderin ve kendinize harika erkek aramakta olduğunuzu, sizi de akıllarının bir kısmında tutmalarını belirtin. Ne de olsa yine her an size uygun birileri ile tanıştırma potansiyelleri var.

Sonraki gün yine kaybedecek hiçbir şeyinizin olmadığını hayal edin. Şunu da aklınızdan asla çıkarmamalısınız; kolay bir kadın olabilmek sadece daha çok erkek ile tanışmanızı sağlar. Doğru erkeği bulabilmeyi de istemekteyseniz seçici davranmanız gereklidir. Geleceğinizin olmadığını da düşünmekte olduğunuz birisi ile vakit kaybetmemelisiniz. Örnek vermek gerekirse meslek sizin için her ne kadar önem arz ediyorsa işsiz birisi ile de gezip tozmanızın da çok bir anlamı olmaz.

Duruşunuzu Değiştirme Vakti

Bir diğer gün duruşunuzu artık değiştirebilirsiniz. Eğer ki bir erkek ile tanışmak sizin için çok zor ise şunu uygulamamız gerekiyor; kafanızı farklı köşelere çevirin ve duruşunuzu koyun.  Yine göz ucu ile hoşlanmakta olduğunuz erkeğe hafifçe bakın ve sonra gülümseyin. Bu onun size yaklaşmakta her hangi bir sakınca olmadığını düşünmesine olanak tanır. Bir diğer gün ise yine erkekler ile en kolay rahatlıkla tanışabileceğiniz yerler barlar. Fakat oralar ada yalnız gitmemelisiniz. Bu niyetinizi oldukça açığa vurabilir. Yanınızda bir iki tane arkadaş alıp bir yere oturun. Ortamı da güzel bir şekilde tarayabilirsiniz. Hedefinizi bulduğunuz vakit kısa bakışlar atmalısınız. Yine bu onun dikkatini çekmenize olanak tanır. Bir diğer gün ise vücut dili konusunda profesyonel sayılırsınız artık. Dışarı çıkın ve gördüğünüz erkekler ile kaçamak bakışlar atmaya kalkın.  Kick-boks dersine veya fitness salonuna yazılabilirsiniz. Oraya da yine derslerden birkaç dakika daha erken gitmeniz oldukça önem arz eder. Bu şekilde çekici bir erkeğinde yanında durabilirsiniz.  Yine bir diğer gün şu okulların eski mezunlarını bir araya getirme amacı ile planladıkları pilav günleri var o günlere katılın. Öğlen yemeklerini de çeşitli iş yerlerinde yemek yerine yine kalabalık restoranlara uğrayın. Yakışıklı erkeklerin yanlarına oturmayı tercih edin ve onunla da göz teması kurun.

Bir diğer gün ise yine kızların ve erkeklerin bir arada bulundukları çeşitli takımlar yüzme veya trecking kulübü gibi yerler olabilir girmelisiniz. Örnek vermek gerekirse dans dersleri ideal seçimdir. Sportif tip değilseniz eğer çevreye daha da faydalı olabilmek için Greenpeace katılabilmeniz iyidir. Yine Facebook ve Myspace benzeri sosyal ağlara katılmaya çalışın ve okuldayken tutkun olduğunuz çeşitli erkekleri arayın. Onlara mesajlar gönderin ve okuldan birilerini arıyorken tesadüfen de onların profillerine rastladığınız söyleyebilirsiniz.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.