Beyinsi

Game of Thrones Genişletilmiş Versiyonu

  • 15.675 kez görüntülendi.
Game of Thrones Genişletilmiş Versiyonu

Neden Taht Oyunları’nın (Game of Thrones) Dijital Versiyonları Gerçeğinden Daha İyi?

Taht Oyunları (Game of Thrones) hayranları dizinin kaçınılmaz sonunu umutsuzca tahmin etmeye çalışıyor ve George R.R. Martin de öyle (Evet, kitabın yazarı ve dizinin yaratıcısı). Bir yandan HBO diziyi yayınlarken devam kitapları yazmayı sürdüren George R.R. Martin’in son açıklaması, tutkulu takipçilerini tatmin edeceğe benziyor.

Martin geçen günlerde hali hazırda var olan Taht Oyunları (Game of Thrones) kitaplarının genişletilmiş versiyonlarını yapmak üzere Apple firması ile bir ortaklık kurdu. Bu ortaklığın başlangıcı olarak “Taht Oyunları: Genişletilmiş Versiyon (A Game of Thrones: Enhanced Edition)” iBooks tarafından sadece 9 dolara okurlara sunuldu. Bu yeni kitap içerisinde ayrıntılı haritalar, kronolojiler, soy ağaçları ve Taht Oyunları dünyasına ilişkin daha fazlasını barındırıyor.

Kitabın yazarı George Martin bir basın toplantısında bir çok şık ve interaktif özellikten bahsetti. Açıklamaları ise şöyle: “Kafanızı karıştıran herhangi bir şey veya hakkında daha çok şey bilmek istediğiniz her şey parmaklarınızın ucunda. Bu kitap dünyasında atılmış inanılmaz bir adım.”

Serinin ikinci kitabı olan Kralların Savaşı (A Clash of Kings) Ekim 27’de hayranlarıyla buluşacak. Ve devam kitabı olan Kılıçların Kasırgası (A Storm of Swords) ise 15 Aralıkta yayınlanacak. Her iki kitap için 12 dolar karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Dördüncü ve beşinci kitapların da 2017 baharında iBooks‘ta yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir..  Aile ve Yetişkin Çocuklar Nasıl Geçinir?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.