En Yeni iPhone Kılıfları ve Tasarımları

En Yeni iPhone Kılıfları ve Tasarımları


En Yeni iPhone Kılıfları ve Tasarımları

iPhone 6 / 6S veya iPhone 6 Plus telefonunuz var ve o kadar para harcadığınız bu ürünün bir çırpıda zarar görmesini istemiyor musunuz?  O zaman sizlere iyi haberimiz var çünkü piyasadaki hem en dayanıklı hem de en şık modellerin ince bir taramasını yapıp sizlere sunduğumuz bir galeri hazırladık.

Apple‘ın iPhone 6’sı, çıkışı ile beraber milyonluk satış sayısı saysesinde dünya genelinde en çok tercih edilen telefonlar arasında yerini almıştı. Raflardaki yerlerinden kullanıcılarının ellerine geçtiği anda insanlar detaylı incelemesi ve taramasını yaptı, yüzlerce tanıtım videoları yayınlandı ve kullanıcılar düşüncelerini belirtti. Birçok yeni kullanıcı da telefonun dayanıksızlığından şikayetçiydi. Öyle ki, eski iPhone modelleri gibi sağlam değildi. İşte burada, hem kişilerin gözlerine hitap eden hem de gerekli dayanıklılığı sağlayan kılıf modelleri, bir çok firma tarafından üretilmeye başlandı. Bu modeller, hem tasarım açısından hem de dayanıklılık bakımından birbirleriyle rekabet içindeler. Fakat merak etmeyin. Her bütçeye uygun kılıf rahatlıkla bulunmakta.

Speck CandyShell Clear ile başlayalım ve piyasadaki en bilinen ve kabul gören firma modellerini sırasıyla biraz açıklayalım. Speck’in minimal ve sade tasarımı sizi şaşırtmasın. Tüm dayanıklılık testlerinden geçti. Apple iPhone 6s  Şarj Edilebilir Kılıf ise iPhone kullananların en büyük sıkıntılarından biri olan şarj sıkıntısını oldukça büyük oranda çözüyor. Tabi telefon hafif kabalaşıyor. Fakat bu sizin için sıkıntı olmayacaksa oldukça iyi bir kılıf diyebiliriz çümkü konuşma süresie 25 saat daha ekliyor. Benzer bir ürün olan Mophie Juice Pack Reserve iPhone 6s Şarj Edilebilir Kılıf diğer şarj edilebilir kılıflara göre biraz daha önde. Çünkü iPhone telefonunuza %60 pil ömrü daha eklerken oldukça ince görünümü ile her açıdan fayda sağlamanıza yararı olur. Ayrıca ödüllüdür. Tech21 Evo Mesh Spor iPhone 6s Kılıfı iseşıklığın ve dayanıklılığın birleştiği en beğenilen kılıflardan. Hem suya hemde yüksek yerlerden düşme durumlarına karşı telefonunuzu %100 korur.

Hepsinin haricinde özellikle film ve dizi tutkunları, müzik animasyon ve birçok ünlü hayranları için özel olarak üretilmiş Film Temalı iPhone Kılıfları, Müzik Temalı iPhone Kılıfları da mevcut. Tüm modeller aşağıdaki listemizdedir.

 

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2001 2,881