Beyinsi

En İyi Giyinen NBA Sporcuları

  • 0
  • 4.223 kez görüntülendi.
En İyi Giyinen NBA Sporcuları

En İyi Giyinen NBA Sporcuları 2016

All Star Haftaları ve yorucu geçen maçların ardından , birçok etkinllikte ve eğkence mekanlarında boy gösteren NBA’in en iyi giyinmiş basketbolcularını sizler için topladık. Bu atletik sporcuları bir de bu halleriyle görün. Oldukça şaşıracaksınız.

AMAR’E STOUDEMIRE

nba-amare-Stoudemire-beyinsi

Takım: Miami Heat
Pozisyon: Forward-Center
Numara: 5
Stil İstatistikleri: Stoudemire oldukça modaya düşkün bir yapıya sahip. O sık sık moda haftalarında katılımcı olarak defilelerde yer alır ve diğer moda cemiyetlerindeki isnanlarla arası oldukça iyidir. O genelde, yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi büyük boy gözlük veya geniş kenarlı şapka aksesuarları ile gösterişli bir basketbolcudur.

BLAKE GRIFFIN

nba-blake-griffin-beyinsi

Takım: Los Angeles Clippers
Pozisyon: Forward
Numara: 32
Stil İstatistikleri: NBA’in komik adamı Griffin, giyim konusunda oldukça ciddi ve kalsik bir bakışı vardır. O genelde takım elbise hayranıdır ve tek renkli takım elbiseleri çok sever. Biz de onu seviyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

CARMELO ANTHONY

nba-carmelo-anthony-beyinsi

Takım: New York Knicks
Pozisyon: Forward
Numara: 7
Stil İstatistikleri: Melo, geleneksel bakış açısı ile takımda özel bir yere sahip. İşte, o geleneksel siyah takım elbise ve papyon seçimi ile oldukça klas bir havaya sahip oluyor. Sadece ayakkabı noktasında biraz daha farklı takınıyor. Ayakkabılar konusundaki modern yaklaşımı kendisine ayrı bir hava katıyor.

CHRIS PAUL

nba-chris-paul-beyinsi

Takım: Los Angeles Clippers
Pozisyon: Oyun kurucu
Numara: 3
Stil İstatistikleri: CP3 ün anlamı: Chris Paul üç parçalı takım demekmiş. Gerçektende her takımı üç parçalı fakat bu ona çok yakışıyor.

DWAYNE WADE

nba-dwayne-wade-beyinsi

Takım: Miami Heat
Pozisyon: Oyun kurucu
Numara: 3
Stil İstatistikleri: sokak dostu ayakkabı tarzı ile kırmızı halıya layık bir  takım ( sonuçta Gabrielle Birliği’nin kocası) Wade’in denge ustalığını ortaya koyuyor.

DWIGHT HOWARD

nba-dwight-howard-beyinsi
Takım: Houston Rockets
Pozisyon: Forward
Numara: 12
Stil İstatistikleri: Howard büyük bir adam (“6’11 ), ama o ekoseler ve yumusakpastel tonları mükemmel durmuş. Her zaman güzel giyinen biri olmasının yanında çok mütevazı biri.

KOBE BRYANT

nba-kobe-bryant-beyinsi

Takım: Los Angeles Lakers
Pozisyon: Forward -Guard
Numara: 24
Stil İstatistikleri: Onun terli ve havada asılı kaldığı anlar aklımızda olsa da, dışarda en iyi giyinen ve en yakışıklı görünen NBA basketbolcularından birisidir. Sonuçta 20 yıllık bir tecrübeden söz ediyoruz.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.