Reloader activator

12 Ekim 2015 İddaa Tahminleri

12 Ekim 2015 İddaa Tahminleri


688 – (MBS 3) – PARIS LEVALLOIS – VILLEURBANNE

Fransa Lugue 1 de  ilk 3 hafta maçlar beklenen şekilde sonuçlanmadı. Bir çok takımın kadrosunda yerine oturmamış dengeler mevcut. Söz konusu iki takımda aynı şekilde dengesiz durumda.

Paris Levallois, ilk maçında oyuna tutunan hırslı bir görüntü verdi. İkinci hafta yaptığı  Rouen maçında ise oldukça kötüydüler, rakip takımın ataklarına karşı hiçbir cevapları yoktu. Doğrusunu söylemek gerekirse teslim oldular.

Asvel ise  ilk hafta yaptığı maçta Strasbourg‘a karşı mükemmel bir oyun sergiledi. Fakat ikinci maçta Cholet’e karşı fena bozguna uğradılar. Fakat bu durum onların konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor ve bu maçı ölçüt almamak gerek.

Maç için söylenebileceklere gelirsek eğer MS oynamayın derim. İlk yarı bahislerine oynamakta fayda var. Benim tahminim İlk yarı Asvel (IY 2)

 

689 – (MBS 3) – CANTU – SASSARI

Cantu ilk hafta deplasmanda Orlandina Basket‘e yenildi, İç açıcı bir oyun sergilemediler. boyalı alanda şut yüzdeleri düşük kaldı, üçlüklerde fazla etkili olmadılar ve bu kadar formsuz görüntüye mağlubiyeti hak eden taraf oldular.

Sassari geçen sezondan da sürekli belirttiğim üzere fazlaca dış üçlük deneyen-atan bir takım bu oyun kimliklerini sürdürüyorlar, geçen maç 29/14 üçlük atma başarısı gösterdiler %48 yani her 2 şuttan 1’ini atmışlar bu verilen bile anlaşılıyor ki kolay lokma takım değiller,  David Logan takımın lideri skor anlamında takımına büyük güç veriyor ve onu izlemek ayrı bir keyif, Petway ise geçen maç etkisizdi Olympiakos dönemlerindeki kadar katkı verebilse takımı bir üst seviyeye çıkarır.

Maç için tahminim Cantu evinde farklı konstrasyonla oynayacak Sassari için de kolay maç olmayacaktır Sassari yorumlarına da belirttiğim gibi 3’lükçü takım yani bu takımı yenmek istiyorsanız sizinde en az onlar kadar 3’lük atma beceriniz olması gerek bu yönden geçen hafta dış şutlarda Cantu takımı beceriksiz çıktı ve bu şartlar altınds bahsim Sassari’den yana olacak, Sassari’nin kazanacağını düşünüyrum

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
701 0,307