2016 Yılında Hangi Telefonlar Piyasaya Sürülecek?

2016 Yılında Hangi Telefonlar Piyasaya Sürülecek?


2016 Yılında Hangi Telefonlar Piyasaya Sürülecek?

Akıllı telefonların sınır tanımayan gelişimlerini hayretle izlerken, her geçen yıl farklı özellikte telefonlar piyasaya sürülüyor. Bir zamanlar imkansız dediklerimiz artık mümkün hale geliyor. Gelişen teknoloji, günlük hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlarda kendini gösterirken hayatımızı kolaylaştıran bir çok özelliği de beraberinde getiriyor. Peki bizi 2016’da neler bekliyor. İşte 2016 yılında piyasaya sürülecek akıllı telefonlar.

 

galaxy-s7-beyinsi

 

Samsung Galaxy S7

Şarz sorunu hemen hemen bütün akıllı telefonlarda vardır. Bunun için çalışma başlatan telefon üreticileri yakın bir zamanda tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon üreticilerinden Samsung ilk adımı atmış gibi görünüyor. 2016’da yeni Galaxy S7’yi piyasaya sürecek olan firma şimdiden yeni telefonun rağbet göreceği sinyallarini veriyor. Ağırlık olarak kamera ve çözünürlük konularında iyileştirmeler yapılacak olan S72’de daha birçok özelliğe yer verilecek.

 

lg-g5-beyinsi

 

LG G5

Akıllı telefon piyasasında kendine yer bulan LG karşımıza G5 ile çıkacak. Neredeyse her yıl yeni telefonların piyasaya sürüldüğüne şahitlik ediyoruz. LG yine herkesi şaşırtacak olan G5’iyle iris tarama özelliğini bizlere sunacak. Düz ekran yerine kavisli bir ekrana sahip olacak G5’in LG severler şimdiden yolunu gözlüyor.

 

xperia-z6-beyinsi

 

Sony Xperia Z6

Çok fazla özelliği hakkında dışarıya bilgi vermeyen Sony, 2016 yılının sonlarına doğru çıkaracağı Z6’ya çok fazla özellik eklemeyeceğe benziyor. İyleştirme konusunda çalışma yapan firma, z5 in tanıtım ve dağıtımından sonra amiral gemisine yenisini ekleyecek.

 

2016 yeni telefonlar-iPhone 7-beyinsi

İphone 7

Her yeni çıkacak telefonda beklenen yeni özelliklerin yanı sıra hali hazırda sahip olduğu özelliği geliştiren telefon üreticileri, 2016 yılında yoğun rekabete sahne olacak yarışı kazanmak istiyor. İphone 7 ‘de önce görünümde bizi etkileyecek olan safir kristal cam ekranı kullanılacak. Pil ömrünü uzatmak içinde diğer telefon üreticileri gibi bu konuda ciddi adımlar atılmış durumda. kablosuz şarjın kullanılacağı telefonda İOS 9 yada  İOS  10  kullanılacak.

 

HTC-One-M10-concept-2

 

HTC M10

Daha dayanıklı bir telefonla karşımıza çıkacak olan HTC firması, diğer firmalarda olduğu gibi pil ömrü konusuna değinmiş durumda. Pil ömrünün uzayacağı telefonda, sistemsel değişimler olacak. Görünüm olarak farklı bir telefonla gelecek olan HTC 2016 yılının ikinci yarısında kendini gösterecek.

 

 

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bumerang - Yazarkafe
801 0,566