Güneşin Kızları 19. Bölüm Haluk-Zafer Yüzleşmesi!

Güneşin Kızları 19. Bölüm Haluk-Zafer Yüzleşmesi!


Güneşin Kızları 19. Bölüm Haluk-Zafer Yüzleşmesi!

Bir önceki bölümünde Güneş’in Zafer’in bıçaklaması ve tutuklanmasıyla izleyiciler üzerinde adeta şok etkisi yaratan Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşin Kızları 19. yeni bölümünde Haluk Zafer’i gerçeklerle yüzleştiriyor.

Güneşin Kızları son bölüm tüm ayrıntıları bu yazıda…

 

güneşin kızları-19.bölüm-beyinsi(2).jpg

 

Kanal D’nin, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı dizisi “Güneşin Kızları” 19. bölümde yine heyecan dorukta..

19. Bölüm fragmanları yayınlanan Güneşin Kızları yine izleyicileri ekrana kilitleyecek.Haluk’un annesine saldırdığını gören Ali babasına engel olacak. Ali olanlardan Selin’in sorumlu olduğunu düşünüp ondan hesap soracak. . Peki Selin kendini savunabilecek mi? Nazlı babasıyla ilgili Selin’in bir şey bildiğini düşünüyor. Savaş Melisa’nın Haluk’la olan esrarengiz ilişkisini öğrendi mi? Güneşin Kızları 19. bölümü ile 26 Ekim Pazartesi günü Kanal D’de..

gunesinkizlari-selin-beyinsi gunesin-kizlari-rana-beyinsi

 

gunesin-kizlari-ali-beyinsi güneşin kızları-19.bölüm-beyinsi(1)

 

 

GÜNEŞİN KIZLARI 18. BÖLÜM ÖZETİ

Güneş Zafer’le tartışması esnasında öfkelenir ve üstüne gelen Zafer’i bıçaklar.Haluk’un durumundan şüphelenen Nazlı onun peşine takılır ve olaya şahit olur.Haluk Güneş’i kurtarmak için gerekirse bütün servetini harcamaya hazırdır fakat Zafer şikayetini geri alması için vadedilen para teklifini reddeder kızların ortak velayetini şart koşar.Nazlı annesine tepkilidir, bunun altında aslında vicdan azabı yatmakta Nazlı herşeyden kendini suçlamaktadır.Savaş bunu farkeder ve Nazlı’yı kendisiyle yüzleştirir.

güneşin kızları-nazlı-beyinsi

Selin annesinin tutuklanmasının ardından yıkılır ve Ali onu teselli etmek için çırpınır, olaylardan uzaklaşması için annesinin evine götürür.

gunesin-kizlari-selin--beyinsi

Selin orada Sevilay’ın Zafer’le telefon konuşmasına şahit olur.

güneşin kızları-sevilay-beyinsi

Haluk başlarına gelen olayların ucunun Sevilay’a dayandığını öğrenir.Güneş’in hapse girmesiyle zaten sinirleri yıpranan Haluk öfkeyle Sevilay’ın evine gider ve Sevilay için hesap verme vakti gelmiştir.

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
841 0,661