Evli ve Öfkeli Esra Saç Rengi

Evli ve Öfkeli Esra Saç Rengi


Evli ve Öfkeli Esra Saç Rengi

Atv’nin yeni dizisi Evli ve Öfkeli dizisinde canlandırdığı Esra karakteriyle dikkatleri tekrar üzerine çekmeyi başaran Birce Akalay’ın yükselişi devam ediyor. Güzel oyuncu, Esra karakteri ile bu sezonda ekranlarda sükse yapacağa benziyor.

 

birce-akalay-kimdir

 

31 yaşındaki güzel oyuncu İstanbul’da doğmuştur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği bölümüne geçiş yapmıştır. Oyunculuğu istediği için buradaki eğitimini dondurarak  2010’da Haliç Üniversitesi Konservatuar bölümüne başlamıştır. Aynı zamanda 2004 yılında yapılan Türkiye Güzellik Yarışması’nda da  3. olarak başarı sağlayan Akalay, daha sonra Avrupa’da güzellik yarışmalarında da başarı elde etmiştir. Spikerlik işlerinde de görev alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2009’da TRT1 deki Alayına İsyan adlı dizi ile gerçekleştirmiştir.

Yer Gök Aşk ve Küçük Ağa dizileriyle akıllara kazınan Birce, şimdilerde Evli ve Öfkeli ile TV ekranlarında boy göstermeye başladı. Evli ve Öfkeli dizisinde canlandırdığı karaktere gelecek olursak, Esra sert erkeksi bir polistir. Aşırı derecede sinirli ve her konuda inatçıdır. Polislik bir aile geleneği olmuştur hayatında. Cihan ile evlidir.

Güzel oyuncunun beğenilen giyim tarzı ve orjinal saç rengi ile ilgili resimler aşağıdadır.P

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
881 1,029