Esra Serim Saç Rengi

Esra Serim Saç Rengi


Esra Serim Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Merhaba Arkadaşlar! sizler için ünlülerimizin saç renklerini araştırdık ve azda olsa kendi yorumumuzu kattık. Hangi ünlü hangi saç rengini tercih etmiş sitemizde bunları bulabilirsiniz. Sayfanın sonunda ilginizi çekebilecek diğer ünlülerin de saç renklerini paylaştık.
Önümde duran ismin sahibi 2012 yılında yapılan yarışmada Avrupa kıtası güzeli seçilen Esra Serim! Güzel mankenin saç rengi olarak siyahı tercih etmesi pek yerinde bir karar olmakla beraber saç modeli olarak dalgalı saçlarla beraber göze çarpan buklelerinin onun Avrupa kıtası güzeli seçilmesinde payının büyük olduğu izlenimini bende uyandırıyor. Avrupa kıtası güzelimizi film ve dizilerde, reklam filmlerinde de görmek istediğimi belirtmek isterim. Saç modeli olarak kıvırcık ve kısa saçların güzel mankene oldukça yakışacağını düşüncesini taşımaktayım. Kaşlara kadar inen kahkülden kesinlikle uzak durmasını güzelliği açısından oldukça doğru bir karar olarak buluyorum. Kendisine saç rengi olarak açık tonların yerine koyu renk saç modellerinin daha çok yakışacağını düşünüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

851 0,899