Şık Abiye Elbise Modelleri

Şık Abiye Elbise Modelleri


ŞIK ABİYE ELBİSE MODELLERİ
Özel günlerinizi şık bir abiye elbiseler ile tamamlayabilirsiniz. Bunlardan bazıları şunlardır;
1) ÜST DANTEL İŞLEME BALIK ABİYE
En çok tercih edilen abiye modelidir. Şık görünüm ve rahat edebileceğiniz bir abiye modelidir. Güzel bir mekanda balo ve düğünlere bu şık abiyeyi tercih edip katılabilirsiniz.
2) KISA KABARIK ETEKLİ ABİYE
En çok beğenilen ve tercih edilen abiye modelleri arasında yer almaktadır. Bu model şık abiyeyi genç kızlar dikkat çekmek için tercih ediyorlar. Çok şık görünümlü abiyeyi güzel mekanlarda o geceyi prenses olarak bitirebilirsiniz.
3) KALEM ETEK ABİYE
Kalem etek abiye modelini genellikle özel günlerde tercih edilmektedir. Özel bir yemek olabilir. Sevgilinizle geçireceğiniz güzel bir günü bu şık abiye elbiseyle tamamlayabilirsiniz.
4) STRAPLEZ BALIK ABİYE
Straplez balık abiye modelleri dikkatleri üzerine toplayan çok şık abiye modelleri arasındadır. Düz siyah bir model bile tercih edilse asaleti ile kraliçeye dönüşürsünüz.
5) PRENSES ABİYE
En çok tercih edilen abiyeler arasında yer almaktadır. Prenses abiye kabarık olması ile size şık ve zarif görünüm verecektir.
6) YIRTMAÇLI UZUN ABİYE
Yırtmaçlı uzun abiye modeli en şık abiyeler arasındadır. Oldukça iddialı bir modeldir. Güzel şık bir mekanda düğüne katılabileceğiniz bir abiye modelidir.
7) SIRT DEKOLTELİ KISA ABİYE
Sırt dekolteli abiye modeli aşırı iddialı bir modeldir. Fiziği düzgün olan bayanların tercih etmeleri gereken bir modeldir. Oldukça da şık bir abiye modeldir. Şık bir mekanda balo veya özel kutlamalarda kullanabileceğiniz bir modeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
731 0,862