İnce Topuk Bot Modelleri

İnce Topuk Bot Modelleri


Topuklu ayakkabı kadını anlatan bir terimdir. Özellikle de şıklık ile birleşince bazı kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabı, iş kadınları tarafından da oldukça kullanılmaktadır.

Bot ve topuğun birleşimi olan ince topuk bot modelleri ise günümüzde bir hayli dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir. Hem şıklık hem de sıcak tutma açısından bakıldığında oldukça da dikkat çeken ince topuk bot modelleri, iş kadınların olduğu kadar ev hanımlarının da bir hayli tercih ettiği bir modeldir.

İnce topuk bot modelleri, oldukça fazla olmak ile beraber renk bakımından da oldukça fazladır. Günümüz modasında her rengi bulunan ince topuk bot modellerinin her şeye uyum sağlaması da başka bir avantajıdır.

İnce topuk bot modellerinden en fazla tercih edilenler ise fermuar detaylı ve transparan detaylı bot modelleridir. Hem şıklık hem de detay katan bu modeller, her şeye de uyum sağlaması ile kombin yapması oldukça kolay olmaktadır.

Bu modellerin yanı sıra bir de püsküllü olanları vardır. Şık bir etek ile kombinlendiğinde oldukça şık duracak olan bu model dikkat çekici bağlamında da ön plana çıkmaktadır.

İnce topuk bot modellerinin bir diğeri ise bağcıklı olan modeldir. Hem şık hem de gösterişli olan bu model de oldukça ön planda olup bir hayli de tercih edilmektedir. Her bayan bir ince topuk bot modeli sahibi olmalı ve ayakkabı çeşitleri arasında mutlaka bir tane olmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

731 0,487