Türkiye’nin İlk Korku Ve Gerilim Dizisi ”Sahipli”

Türkiye’nin İlk Korku Ve Gerilim Dizisi ”Sahipli”


Türkiye’nin İlk Korku Ve Gerilim Dizisi ”Sahipli”

Nihayet Türk dizi kültüründe devrim başladı. Türkiye’nin ilk korku ve gerilim dizisi izleyici ile buluştu. Hani hep yabancı dizilere bakıp ta ya bizimkiler neden böyle diziler yapamıyor diyorduk ya işte bu dizi ile bu söylem artık kalktı çok şükür. Kaliteli bir dizi yok mu? diyenler buyurun ”Sahipli” dizisine. Online izleme platformu BluTV ‘den diziyi takip edebilirsiniz. Tek sezon olacak ve 0 bölümden oluşacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini korku ve gerilim kulvarında tecrübe sahibi olan ve Siccin, Üç harfliler, Musallat gibi filmlere imza atan Alper Mestçi üstleniyor. Funda Güray, Baran Akbulut, Sait Genay, Ferit Kaya ve Ferit Şahinbaş gibi oyunculardan kurulu harika bir kadro.

Türkiye’nin İlk Korku Ve Gerilim Dizisinin Konusu

Büşra ve Selim iki karakter bir gün yolları kesişir. Geri dönüşü olmayan bir yola girerler. Yaşadıklarından dolayı hayatı zehir olan Büşra, doktor olarak yıllar sonra köyüne geri dönmeye karar verir. Köyde öğretmen olan Selim ile tanışır ve macera başlar. Zaman ilerledikçe iş içinden çıkılmaz bir hal alır.

Sürükleyici senaryosu ile her bölüm sonunda bir sonraki bölüm bir an önce gelsin diyebileceğiniz bir dizi Sahipli. Emek verilmiş gerçekten ve izleyici kitlesi de çok olacak gibi.

Korkuyu ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Korku ve gerilim severlere keyifli seyirler dileriz.

 

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1001 0,605