En Güzel Plaj Bayan Saç Modelleri

En Güzel Plaj Bayan Saç Modelleri


Yaz geldiğinde hepimiz hayaller kurmaya başlarız. Plaja gidecek, güneşlenecek ve denize gireceğiz. Fakat ne var ki bu hayalleri gerçekleştirirken aynı zamanda mükemmel görünmek gibi bir arzumuz da var. Hanımlar için mekan yada zaman fark etmez, her zaman en güzel en dikkat çekici en çık olmaları gerekir. Plaj da nasıl olacak o demeyin, bugüne bugün plaj modası diye bir kavram var. Pareolar, terlikler, güneş gözlükleri mayo ve bikinilerle bir şıklık yarışı gündelik yaşamda olduğu kadar tatil ve dinlenme zamanımız olan plajlarda da hüküm sürüyor.
Fakat ne var ki oluşturmaya çalıştığınız görüntü ne kadar mükemmel olursa olsun denize girip çıktığınız andan itibaren bütün büyü bozuluyor. Sırılsıklam olmuş üzerinize ve saçınız başınız birbirine girmiş üzerine kumlar yapışmış ve hatta belki halka filminde ki kız gibi saçlarınız yüzünüzü gözünüzü kapatmış bir haldeyken nasıl güzel görünebilirsiniz ki. Bu demek oluyor ki plaj da aksesuar ve mayolarınız kadar önemli bir diğer detay da saçlar.
Plajda kullanılabilecek en güzel bayan saç modellerinden bir tanesi örgülü saçtır. İstediğiniz modelde örebilirsiniz, model sınırlaması yok. Bu örgülü modeller sayesinde denize girip çıksanız dahi saçlarınız cazibesinden bir şey kaybetmeyecektir.
Gevşek olmadığı sürece topuz modelleri de oldukça kullanışlı ve güzel modellerdir. Tabi çok uzun saçlarda topuz modeller plajda uzanırken rahatsızlık verebilir bunu da güneşlenirken saçlarınızı salıp denize girerken sıkı bir topuz yaparak aşabilirsiniz.
Ama ben denize girmeyeceğim güneşlenirken güzel görünmek istiyorum diyorsanız, dalgalı saçlar kesinlikle plajda sizi farklı kılacaktır. Küçük şirin tokalarla yanlardan yapacağınız tokalamalar da daha hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1841 0,809