Kumral Gelin Saçı Modelleri

Kumral Gelin Saçı Modelleri


Her kadının rüyasıdır sevdiği insanla hayatını birleştirmek ve sevdiği adamın prensesi olmak. Fakat kadın olmanın verdiği bir ağırlıktan ötürü, her şeyin kusursuz ve güzel olması istenir. Detaylara fazlasıyla önem veren kadınlar için, düğün günü olacak her şeyin aylar öncesinden düşünülmesi kaçınılmazdır.

Gelinliğinden, ayakkabısına, davetli listesinden ikramlara, düğün mekanından saç modeline kadar her detay ince ince düşünülür. Tüm bu kavramlar içinde kadın, bir tek kendisiyle ilgilenir. Düğünün en özeli ve güzeli olmak için! Özetle en özel gününü unutulmaz kılmak için.

Gelinlik seçimi tarza, vücuda, beğeni algısına, ekonomik duruma ve düğünün yapılacağı mekana uygun olarak yapılır. Bu da gelinlik seçiminin baya uğraş ve kararsızlıklar sonucunda ortaya çıktığının kanıtı olsa gerek. Kusursuz olmayı isteyen biz kadınlar için, iş sadece gelinlik seçimi değildir. Ayakkabısı, takısı, makyajı ve saçıyla bir bütündür düşüncesiyle yaşadığımızdan dolayı, kesinlikle her biri için ayrı ayrı zaman harcarız. Özellikle de saç konusunda.

Daha önceden prova yaptıranlardan tutun da son saniye elinde bir model resmiyle kuaför aşındırana kadar farklı farklı gelinlerimiz bulunmaktadır. Saçınızın nasıl bir model olacağına karar vermeniz için saçınızın boyu ve yapısı oldukça önemlidir. Eğer kumral uzun saçlara sahipseniz romantik örgü modelleri, doğal bir görüntüye sahip su dalgaları, dağınık ense topuzları, havalı fönler, yarım topuzlar, atkuyruğu veya klasik topuzları tercih edebilirsiniz. Kumral saç rengi modeli ortaya çıkardığından, istediğiniz modeli rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken tek şey kuaförünüzün saçınızda hataya yer vermemesi gerektiğidir. Çünkü yanlış yapılmış bir uygulama yada gelişi güzel takılmış tokalar sırıtabilir ve gününüzü cehenneme çevirebilir. Kumral saç beyaz gibidir, minicik bir toz zerresi değmeye görsün. Hemen buradayım diye haykırır. Bu yüzden önceden prova yapmanızı tavsiye ederim. Şayet saçlarınız kısa ve kumral ise postişler ekleyerek aynı modelleri yapabilirsiniz. Yok eğer kısa saça uygun bir model istiyorum diyorsanız, minik balıksırtı örgüler yapılarak arka tarafı kabartılmış modeller, bir yanı toplu olan modelleri, ensede yuvarlanarak toplanmış seksi modelleri, geriye doğru spreyle sabitlenmiş modelleri kullanabilirsiniz. Siz yeterki tarzının farkında olup rahat hissedeceğiniz modelleri seçin. Gün sizin gününüz. Özel olması için sizin kendinizi özel ve güzel hissetmeniz gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

951 1,532