Melis Birkan Saç Rengi

Melis Birkan Saç Rengi


Melis Birkan Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Issız Adam filminin başrol oyuncularından biri olan Melis Birkan sanat dünyasının değerli ve genç   oyuncularından biridir. Melis Birkan’ın saç rengine baktığımız zaman onun doğal renkleri kullandığına   ve tenine en çok yakışacak renk olan koyu kahverengi tonlarından ayrılmadığını görmekteyiz. Göz   rengi ve seçtiği saç renginin birbiri ile çok uyumlu olduğunu ve genç oyuncunun dikkat çekici bir   güzelliğinin olduğunu söylemek mümkün. Melis Birkan’ın saç stiline baktığımız zaman ise onun yine   doğallıktan ayrılmadığını söylemek gerekir. Saçlarını çok fazla uzun kullanmayan omuz hizasında   kestiren ve saçları doğal bir dalgaya sahip olan biridir. Kulak hizasında kestirdiği saç stilinin de ona çok   yakıştığını söylemek isterim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

881 0,900