Yeni Gelin Bella (Jessica May) Saç Rengi

Yeni Gelin Bella (Jessica May)  Saç Rengi


Yeni Gelin Bella  Saç Rengi

Son dönemde oynadığı dizi ile de adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Jessica May, 5 Aralık 1993 Paranacity doğumludur.Hobileri arasında Kitap okumayı ve ata binmeyi çok seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlü ve yay burcudur.

Eğitimde Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanan Jessica May, modellik yapmak için okul hayatına ara verdi. Jessica May, köpekleri çok seviyor özellikle sokak köpeklerine çok ilgi duyuyor. En büyük hayallerinden biri sokakta bulduğu köpeklerden bir hayvan çiftliği kurmak olan May, 15 yaşına kadar çiftlikte büyümüş. Jessica’nın annesi öğretmendir. Babası ise çiftçi. Brezilya kökenlidir. May’in veterinerlik okuyan bir erkek kardeşi vardır. Türkiye’yi gezmekten ve farklı kültürleri tanımaktan keyif alan Jessica’nın farklı şehirleri görmek, sıcak ilişkiler kurmak yapmak istediği planları arasında. Ülkemizdeki gezi alanlarını da düşünürsek Jessica’nın burada yaşlanacağı kesin gibi :) Jessica May, Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin’de, Türkmen Aşireti’ne gelin giden genç bir kızı oynuyor. Bizim kültürümüze ayak uydurmayı başaran, örf ve adetlerimizi garipseyen ama sonradan bunların toplumumuzun vazgeçilmez bir parçası olduğu anlayan bir gelini oynuyor. Dizi ilgiyle izleniyor.

May, saç modeli olarak klasiği tercih ediyor. Jessica May’ın Aşağıdaki galerimizde tercih ettiği saç renklerini bulabilirsiniz.

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
871 0,465