Heroes Of Order and Chaos Nasıl Oynanır? Hileler Nelerdir?

Heroes Of Order and Chaos Nasıl Oynanır? Hileler Nelerdir?


Heroes Of Order and Chaos Nasıl Oynanır? Hileleri ve Taktikleri Nelerdir?

Heroes Of Order and Chaous Nasıl Oynanır? Hileleri Nelerdir? Taktikleri Nelerdir? Oyunda amaç nedir? Kahramanları Nasıl seçerim? Kahramanlar Nasıl Güçlenir?

Yeni başlayanlar için;

Google Play’den oyunu indirdikten sonra oyunu açtığınızda karşınıza iki sunucu çıkar. Bunlar Dünya ve Asya‘dır. Seçim size kalmış. Sunucuyu seçtikten sonra ana menü ekrana gelir. Ana menüden başlayalım. Sol üst köşede kahramana ait portre vardır. Buradan dilerseniz portrenizi değiştirebilirsiniz. Profil resminin hemen yanında “Orin’in Lütfu” kısmı vardır. Burada çeşitli kartlar mevcuttur. Elmas ya da para karşılığı kartlara sahip olabilirsiniz. Üstte ekranın ortasındaki kısmında “Dükkan” bulunur. Dükkanda özel, kahraman, görünüm, ürünler, harim ve banka bulunur. Kahramanlara dükkandan sahip olabilirsiniz. Ana menüde bulunan diğer kısımlara gelelim. Aslında burada bizi asıl ilgilendiren “OYNA” kısmıdır. Buraya giriş yaptığınızda karşımıza Hızlı Oyun, Eğlence Modu, Özel, İşbirlikli ve Çalış çıkar. Hızlı oyun kısmı 10.seviyede açılır. Eğlence modu 15.seviyede ve özel modda 30.seviyede açılır. Başlangıç bizim ana konumuz olduğu için sadece çalış ve işbirlikli, kısımlarından bahsedelim. Çalış kısmında “Solo” ve “Temel Öğretiler” vardır. Temel öğretici oyunu size detaylarıyla anlatır. Solo kısmında ise 3 farklı bölge vardır. Bu bölgelerin birini seçerek oyuna başlarsınız. Koridorlarda ilerleyerek düşmanları öldürürsünüz. Bu bölümde botlarla oynarsınız ve oyunu tam öğrendikten sonra “İşbirlikli” kısmına geçersiniz. 

“işbirlikli” kısmı 3 savaş bölgesine ayrılır. Bunlar; “Sinskaal’daki uçurum“, “Sınır Çarpışması” ve “Yeraltı K. Harabeleri” dir. Bunlardan birini seçip “BAŞLA”ya basın. Maç araması yapacaktır. Maç bulduktan sonra kahramanınızı seçersiniz ve oyun başlar.

Oyunda Amaç Nedir?

Oyunda amaç takım arkadaşlarınızla düşman üssünü yok etmektir. 3 farklı koridordan ilerleyip savaşabilirsiniz.

Taktik Ve Hileleri

Mümkün olduğunca çok düşman öldürüp güçlenmek gerekir. Takımda birinci olmakta güç kazandırır. Düşman üssüne ilerlerken uzun otların içinde durduğunuzda sizi görünmez yapar ve sadece takım arkadaşlarınız sizi görür. Oyunda hile yapmanıza gerek yoktur çünkü oynanışı gayet basittir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

961 0,794