Bade işçil Saç Rengi

Bade işçil Saç Rengi


Bade işçil Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Son dönemlerin en popüler dizilerinde başrole yakın bir pozisyonda başarılı roller üstlenen, kendisinin oyunculuğunu ve güzelliğini çok beğendiğim Bade İşçil’ in saç modeli adeta kendisiyle özdeşleşmiş durumdadır. Bu saç modelinin başka bir kadına bu denli yakışacağını düşünemiyorum. Hele saç rengi olarak kullandığı sarı ve tonlarından başka bir saç renginde güzel oyuncuyu hayal edemez hale geldik. Bu durumun ortaya çıkmasında bu saç renginin ünlü oyuncuya çok yakıştığı gerçeği yatıyor. Kısa ve küt saç modelinin benim nezdimde sultanı Bade İşçil olarak öne çıkıyor. Uzun ve sarı saçlarıyla da güzelliğinden ödün vermeyen ünlü oyuncuyu başka projelerde yine kısa, küt ve sarı saçlarla göreceğimize olan inancım büyük..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

891 0,400