Vintage Tesettür Giyim Modelleri

Vintage Tesettür Giyim Modelleri


Sizler için vintage tesettür giyimleri ile ilgili yaptığım araştırmama öncelikle vintage açıklaması ile başlamak istiyorum vintagebirçok yerde retro giyim tarzına eş olarak geçmekle birlikte kelime anlamı ile bir bağlantısı olmadığı söylenmektedir. Bizler kısaca 70li yılların kıyafetlerinin günümüzde kullanılması olarak da söyleyebiliriz.

Vintage tesettür giyim modellerini ilk olarak uzun elbiselere anlatmak istedim vintage sadece kapalı bayanlar için olmamakla birlikte kapalılar için daha çok kullanılan modeller sunuyor. Uzun elbiseler bol kesim ve püsküllerle muhteşem bir uyum rengi sunarak sizlerin karşısına çıkıyor. Bunu şallarınız ile kombini de size kalıyor.Vintage elbise modellerinde neon renklerin seçilmemesi gerektiği de ayrıca belirtiliyor. Renk seçiminde dikkat etmek elbiseye güzellik katacağından bunu aklınızda olsun.

Daha sonra sizlere benim de çok dikkatimi çeken saç bantlarını anlatmak istiyorum dikkatimi çeken yanı ise tesettürde kullanılması eskiye dönüş yaptıran saç bantlarını görmenizi tavsiye ediyorum ki bu saç bantları ile güzel bir vintage kadını olamaya adım adım yaklaşmış olacaksınız.

Vintage eteklerde bu modelin vazgeçilmez parçalarından olan etekler uzun geniş tasarımıyla hem kullanış hem görünüş açısından sizi mutlu edecek ve günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombin.

Ceket olarak vintage tarzda mini ceketlerin şal ile kombine edildiği modellerin size özgü bir uyum yaratacağını unutmayın.

Floral desenleri uyum içerisinde kullanmanızın sizi vintage ve şık göstereceğini unutmayın. Vintage dediğimizde aklımıza gelenler her zaman bir uyum mesela belden lastikli bir kazağınızı güzel uzun bol etekler ile kombine ederek vintage model bir giyim elde etmiş olabilirsiniz.

Vintage tesettür modelleri için birçok internet sitesinde farklı modeller günümüzde iki yıldır stilini ön plana çıkarmaya başladı sizlerde bu geçmişin izlerinin taşıyan vintage modellere sahip olmak birbirinden uyumlu kombinler ile tarınızı konuşturmak istiyorsunuz vakit kaybetmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

771 0,569