SURVİVOR 7 MAYIS 2017 DOKUNULMAZLIK OYUNU

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Takım olmuş ünlüler mi, Dağılmış bir vaziyette olan gönüllüler mi? Bu akşam kazanan taraf…

SURVİVOR 7 MAYIS 2017 DOKUNULMAZLIK OYUNU


Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu. Bu akşamki parkurlarda bir hayli zorlu. Hız, güç ve yüksek konsantrasyon isteyen bu zorlu oyunda başarılı taraf kim olacak?

Heyecanla beklediğimiz kritik dokunulmazlık oyununun 1. Turuna Furkan- Ogeday ikilisiyle başlandı. Furkan yine parkurları hızıyla delerek ilk puanı takımına getirdi. Sabriye, Elif’ le başabaş mücadele yaşadı ve kazanan taraf oldu.

Gönüllülerin ilk puanını Volkan getirdi. Berna puzzle a Sema ile bereber geldi ama puzzle ı çok karıştırdı. Sayı ünlülere gitti. Adem halka atışlarında başarılı olamadı. Gökhan, takımının ikinci sayısını aldı. Ogeday, puzzle ı yanlış yapmasına rağmen atışlara geçti fakat İlhan buna müsade etmeden iki halkayı başarıyla attı. Sabriye ise bu sefer sayıyı kılpayı Berna’ ya verdi. Adem, puzzle da çok takıldı. Volkan atışlarda 2 de 2 yaparak skoru eşitledi 4-4.

Gönüllüler, Elif’ le oyunu 5-4′ e getirdiler, Gökhan’ la ilk turun galibi oldular.

2. Tura ünlüler Serhat Akın’ la önde başladılar, Sabriye ile skoru 2-0 yaptılar. Ünlülerin bu turda hızlarına yetişilmiyor. İlhan Mansız müthiş performansıyla durumu 3-0′ a getirdi. Sema 2. Turda gönüllülere sayı gitmesine izin vermedi.

Furkan- Ogeday mücadelesinde kazanan taraf Ogeday oldu. Skoru 5-1 yapan ise ünlülerden İlhan Mansız’ dı. Takımının ikinci sayısını Elif getirdi. İkinci tur Furkan’ la ünlülerin.

Final turunun ilk mücadelesini Ogeday yarım saniye ile kazandı. Skoru eşitleyen Sema oldu. Çok kritik üçüncü oyunda İlhan Mansız başarılı olunca skoru 2-1 yaptı ve ünlüleri öne geçirdi.

Son oyuna yine İlhan Mansız çıktı ve takımına dokunulmazlığı getiren kişi oldu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

871 0,752