Survivor 27 Nisan 2017 Özeti

Ceza oyununu kaybeden yine ünlüler oldu. Ayrıntılar burada

Survivor 27 Nisan 2017 Özeti


Survivor da bu akşam neler yaşandı?

Takımlar ceza oyununa gitmeden önce adada konseyin değerlendirmesini yaptılar. Geçen haftaki performans birincileri ve ikincileri kahve eşliğinde keklerini yediler. Anıl’ın,  yeni arkadaşı Sörvi ile muhabbeti Volkan’ı çok güldürdü ancak daha sonra üçü birlikte halay çektiler.

Ceza oyununa başlamadan önce iki takımda bu oyunun önemini vurgulayan açıklamalar yaptılar. İlk tura ünlülerden Serhat, Furkan, Sema, Sabriye gönüllülerden ise Ogeday, Gökhan, Elif ve Burçak başladı.Parkurlarda ve atışlarda büyük başarı gösteren gönüllüler takımı 1. turun galibi oldu.

2. tura ünlüler galibiyetle başladı. 2. oyunda Anıl’ın kötü atışlarından faydalanan İlhan durumu 2-0 yaptı. Gönüllülerin ilk sayısı Tuğçeden geldi.Adem ve sonrasında Sabriye’nin sayılarıyla ünlüler 4-1 gibi bir fark yaparak avantajlı duruma geldiler. İlhan 2. turun galibiyetini getiren sayıyı takımına kazandırdı.

Best of ta ise Ogeday, Volkan ve Elif, Serhat, Adem ve Sema’ya karşı mücadele ettiler. Final turunda ünlülerin tek sayısı  Serhat’tan geldi. 5-1 lik bir skorla günün galibi ünlüler oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

901 2,125