Survivor Sabriye Elendi Mi?

Survivor Sabriye Elendi Mi?


Sabriye’nin Elenmesi Kesin Mi?

Survivor Mart ayının ilk hafta sonunda potaya girecek ilk isimler Sabriye ve Adem olmuştu. İkinci dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler potaya iki kişi daha yazmak durumunda kalmışlardı. Adem ve Sabriye’nin haricinde belirlenen ilk isim Tarık oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan ise ilginç bir şekilde Sedat’ın ismini söyledi. Bunun nedeni, Sedat‘ın kendisinden böyle bir istekte bulunmasıydı. Böylelikle elenecek aday kesinlikle ünlülerden olacak ve bu oldukça ilginç pota isimleri arasından kimin eleneceği çok zor tahmin edilecek. Survivor Sabriye Elendi Mi? bu akşam göreceğiz.

Sedat, adada Adem’in “delikanlı olan karşıma çıksın” lafını üzerine alınmış olacak ki, bilerek ve isteyerek potaya girdi. Adada çoğunluk Sabriye’ye elendi gözü ile bakıyor. Çünkü burada taktik yaptılar. Furkan, Serhat, İlhan, Sema ve Pınar grup olarak Adem’in isminde karar kılmışlardı. Çünkü hem Sabriye hem de Adem’in potada olması oyları bölecek.

Herşey bir tarafa, Adem’in bütün koruyucu ve motive edici davranışlarına rağmen Sabriye, oyunlarda istenen performansı gösteremiyor. Son dokunulmazlık olyununda final turunun son oyununda yarışmak istemedi ve onun yerine çıkan Şahika‘nın yenilmesi yüzünden ünlüler oyunu kaybetti. Hal böyle olunca seyirci de Sabriye’ye karşı olan sevgi ve saygılarında bir geri adım attılar. Sabriye, milli bir boksçu olmasına karşın, asıl kendini gösterebielceği güç oyunlarında dahi başarılı olamıyor. Oyunları kazanamayınca da okları direkt olarak üzerine çekiyor. Adem’in onu savunabilmesi için daha çok oyun alması gerekiyor. Fakat bu hafta Sabriye için son olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
871 0,979