Funda Güray Saç Rengi

Funda Güray Saç Rengi


Funda Güray Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Başarılı ve güzel oyuncu 28 yaşında. Sahipli adında internet dizisi ile kariyerine devam etmektedir. Bir çok yapımda rol almıştır. Reklamlarda oynadığı roller oldukça fazladır. Doğum yeri İstanbuldur. Genç yaşlarda ilgi duyduğu oyunculuk mesleğine kavuşmuştur. Haliç Üniversitesi mezunudur. Eğitimini geliştirmek içim Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim görmüştür.

Oynadığı reklamlarla hafızalarda yer edinmiştir bunlardan ilki Lays reklamıdır. Devamında ise Garanti bankası, Kola, Migros, Koçtaş, Eti, Çikolata, Ülker ve Lipton reklamlarında oynamıştır. Yaklaşık olarak 20 farklı reklamda rol almıştır. Oynadığı diziler; Küçük Kadınlar, Bir Ömür Yetmez, Sevdaluk, Ruhumun Aynısı, Şimdi Onlar Düşünsün, Paramparça.

Saç rengi açık kumraldır. Zaman zaman açık kahverengini de tercih etmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1021 0,625