Başak Vural Saç Rengi

Başak Vural Saç Rengi


Başak Vural Saç Rengi

Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Başarılı oyuncu 7 Nisan 1990 Ankara doğumludur. 1.69 boyunda 54 kg. Koç burcu. Göz rengi kahverengi. Eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. FOX TV de yer alan Esaretim Sensin adlı dizisinde rol almaktadır. Güzel ve yetenekli oyuncu hayata daima pozitif bakmayı ve hayatı eğlenceli hale getirmeyi prensip edinmiştir. Başarılarının kaynağı da bu olmasa gerek. Unutma Beni adlı dizide rol almıştır. Bir dönem reji asistanı olarak Kurnaz Aşıklar da görev almıştır.

Oynadığı Oyunlar; Düğümlere Üfleyen Kadın, Peynirli Yumurta, Shakespeare Zorda, Yobaz, Hayvan Çiftliği, Neredeyse Kadın Elizabeth, Frank, Sur Dibinde.

Güzel oyuncunun saç rengi ombredir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

941 0,822