SURVİVOR 8 MAYIS 2017 ÖDÜL OYUNU

Büyük ödüle kim gidecek. Serhat Akın’ la Furkan arasında neler oluyor? Cevaplar yazımızda…

SURVİVOR 8 MAYIS 2017 ÖDÜL OYUNU


İki dokunulmazlığı da kaybeden gönüllüler, iyice dağıldılar. Kendi aralarındaki  tartışmalardan ziyade Volkan, birde Adem’ e takımıyla ilgili yorumlar yapınca Adem çok sinirlendi.

Gelelim  bu akşamki ödüle. Bugün kazanan takım çok güzel bir ödül kazanacak. Uçakla Laromana’ ya gidip, Kasadekampo’ da su sporları yapacaklar. Yemek kısmı ise lahmacun.

Parkurlara bakacak olursak engelleri aşarak iki kum torbası getirilecek ve finalde iki başarılı basket atışı.

İlk turun ilk oyunu Anıl’ la Serhat Akın arasında başladı. İkiside çok hızlıydı ama başarılı atışları yapan Serhat oldu.

Sema-Tuğçe mücadelesinde, Sema en başta öne geçti ama geeiden gelen Tuğçe atışlarda başarı sağladı.

Günün dördüncü mücadelesi Ogeday-Adem arasında. Başabaş yarışıyorlar. Bugün herşey finaldeki atışlara bağlı gibi. Kazanan Adem oldu. Sabriye bugünkü ilk yarışını Berna’ ya karşı yapıyor. Berna takımını eşitliğe taşıdı. Skor 2-2

Ünlülerin öne geçmesini sağlayan İlhan Mansız oldu. Adem rakibiyle yine başabaş mücadele etti fakat kazanan Anıl oldu. Sabriye ikinci mücadelesinde de sayıyı gönüllülere kaptırdı. Durum 4-3. Gökhan takımını bir adım ödüle yaklaştırdı 5-3.

1. Turu gönüllülere kazandıran Berna oldu.

Anıl’ la gönüllüler 2. Tura önde başladı.

Bu arada ünlülerin benchinde Serhat Akın- Furkan tartışması vardı. Serhat’ ın oyun önerilerine Furkan ters cevaplar verince Serhat Akın çok sinirlendi. Bu arada Sema 2 de 2 atış yaparak eşitliği sağladı.

Gönüllüleri öne geçiren sayıyı Volkan aldı. Sabriye bugün çıktığı oyunlardan takımına hiç sayı getiremedi. Durum 3-1. Skoru 3-2 yapan ise Adem oldu. Serhat Akın, Anıl’ la mücadelesinin sonunda fenalaştı. Metin Kuş tansiyonunun iyi olmadığını söyledi. Takımına biraz umut kırıntısı serpen Sema, durumu 4-3′ e getirdi. 

Bugün sanki ünlüler ne yapsa boş. Şans gönüllülerden yana. Volkan- Adem’ i yenerek takımını ödüle iyice yaklaştırdı. 

Ve 8 oyun sonra gönüllüleri ödüle götüren sayıyı Tuğçe getirdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

921 1,002