Zeliha Çal Saç Rengi

Zeliha Çal Saç Rengi


Zeliha Çal

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

İsmini Kurtlar Vadisi Pusu ile duyuran Zeliha Çal esmer tenine uygun olan siyah saçları ile güzelliğine
güzellik katmaktadır. Yıllardır ekranlarda olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki rolüne yakışan oyunculuğu ile hayranlarını arttırmaktadır. Profesyonel kuaförlerin ellerinden çıkan şaheserler sayesinde oyuncular rollerine yakışan kıyafetleri giymekte ve saçlarını da rol gereği gereken şekilde yaptırıp boyatmaktadır. Ayrıca saça boya işlemi uygulandıktan sonra bekletme süresi de saç rengini etkilemektedir. Boya saçta ne kadar uzunlukta kalır ise kadar koyu bir renge sahip olmaktadır. Eğer açık ya da doğal tonlarda bir renk istiyor iseniz o zaman saçta uygulanması gereken dakika kadar ya da biraz daha az tutmalısınız.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2031 2,057