Beyinsi

Zayıflama Hapları Gerçekten İşe Yarıyor mu?

  • 2.405 kez görüntülendi.
Zayıflama Hapları Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Zayıflama Hapları Gerçekten İşe Yarıyor mu

Merhaba arkadaşlar. Son dönemlerde başta internet sayfaları olmak üzere bazı tv kanallarında ve farklı reklam ajanslarında sık sık karşımıza çıkan zayıflama hapları insanların kafasını karıştırmak bir yana sağlığı üzerinde de olumsuz etkilere yol açabiliyor. Öncelikle tv ekranlarında gördüğünüz ve normal şartlarda yapılamayan işleri yaptığı belirlenen gerek zayıflama gerekse diğer tüm ürünler işe yaramamaktadır. Anlatmak istediğim nokta; bir insan spor, diyet vb. yollar ile zayıflayamıyor ise ilaçla, kremle, ya da farklı bir kimyasal ile zayıflaması da mümkün değildir. Çünkü kişi metabolizması aynıdır. İlaçların yağ yaktığı oturarak kas hareketi ile zayıflattığı vb. tüm durumlar basit bir hikayeden ibarettir.

Avrupa’dan Sonra Türkiye’de Yalanı

Tüm bu satışların tek bir amacı vardır o da pazarlamadır. Hepsi ciddi birer pazarlama stratejisi ile insanlara sunulmaktadır. Eğer gerçek olsalardı piyasada sürekli isimleri ve renkleri değişmezdi. Altın çilek hapı, ntz 40 hapı, vb. pek çok isimle piyasaya sürülen bu mallardan maksimum 1 yıl hayatta ya da piyasada kalanını bulmak gerçekten imkansızdır. Çünkü piyasada yer alan bu ürün kısa süre içerisinde ciddi vaadler ile satılır. Avrupada ödülleri ve sertifikası olduğu gibi pek çok masal uydurulur. Sağlık bakanlığından onayı olduğu belirtilir. Ve pek çok detay bildirilir. Ancak ne zaman ki bu ürünleri kullanan birisi bu ürünlerden bir zarar görür hastanelik olur ya da kalıcı bir hasara uğrar ise işte o zaman ürün piyasadan toplanır. Satan kişi bunun farkındadır. Eldeki stoklar çok fazla ise hemen isim, renk, ambalaj değiştirilerek yani bir ürün olarak satışa devam edilir. Eldeki stok tükenince ise yerine yenisini hap olmazsa krem o da olmazsa losyon gibi farklı maddeler ile insanların karşısına çıkar. Değerli beyinsi.com ziyaretçileri; son olarak belirtmek isterim ki Avrupa’da ciddi bir obezite sorunu vardır. Ve insanların zayıflamak gibi bir dertleri yoktur. Zaten obez bir toplumda herkes yüksek kilolarda ise zayıf olmak bir anlam ifade etmektedir.

İlginizi Çekebilir..  Sarımsak Çayı Faydaları

Neden Kilo Alıyoruz

Günlük hayatta sık sık kullandığımız ve farkına varmadan bizleri obez yapan bir kaç gıdayı azaltarak dahi ciddi anlamda kilo verebilirsiniz. En büyük ve ilk örneğimiz ekmek. Bir insan ülkemizde günde ortalama bir ekmek tüketiyor. Ancak aldırdığı kilonun farkında bile değil. Sadece ekmeği bırakarak haftada 1-2 kilo zayıflayabilirsiniz. Akşamları saat  18:00’dan sonra yemek de kilo almanın en büyük nedenleri arasındadır. Ciddi anlamda makarna tüketmek ketçap, mayonez gibi yağ değeri yüksek, kuru yemiş gibi yağ oranı fazla ve eritmesi zor olan gıdalardan uzak durarak, asitli yiyecekleri raflara kaldırarak 10-15 kilo bir kaç ay içerisinde vermek oldukça kolaydır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.