Beyinsi

Youtube Premium Özellikleri Nelerdir?

  • 743 kez görüntülendi.
Youtube Premium Özellikleri Nelerdir?

Youtube Premium özellikleri nelerdir sorusuna yanıt olarak kullanıcıların uzun süredir beklediği özelliklerin geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle mobil kullanıcıların kalbini kazanacak Youtube Premium ile kesintisiz video ve müzik keyfine hazır olun. Youtube Premium geçtiğim haftalarda tüm kullanıcılara sunulan ayrıcalıklı bir üyelik sistemidir. Aylık ödediğiniz ücret karşılığında ücretsiz sürümden farklı ayrıcalıklara sahip olursunuz. Sizler için bu yazımızda Youtube Premium özelliklerini ve fiyatlarını derledik.

Youtube Premium ile Mobil Kullanıcılar Rahatladı

Youtube Premium sayesinde mobil kullanıcıların uzun süredir istediği bir özellik geldi. Youtube üzerinden müzik açtığınız zaman başka uygulamalarda müzik kesilmeden gezinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Evet yanlış anlamadınız. Artık Youtube üzerinden açtığınız videolar başka uygulamaya geçince kapanmayacak. İzlemeye ve dinlemeye devam edebileceksiniz. Youtube uygulamasından başka bir uygulamaya geçtiğiniz zaman ilk olarak sağ alt köşede küçük bir ekranda video oynatıma devam eder. Video ile işiniz yoksa ve müzik dinlemek istiyorsanız da kulaklık simgesine basarak arka planda videonun devam etmesini sağlayabiliyorsunuz.

Youtube Premium Özellikleri Nelerdir?

Reklamlar Youtube Premium ile Kalkıyor

Mobil ve masaüstü platformları olmak üzere iki yerde de artık videolar reklamsız izlenebilecek. Dikkat çeken özelliklerden bir diğeri ise videolar indirebilip internetsiz izleme seçeneğidir. Uzun videoları, sevdiğiniz kanalların tüm videolarını tek tıklama ile indirebiliyor, internetsiz olarak istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Youtube Premium Türkiye üzerinde sunduğu ve diğer ülkelerde de aynı olan özelliklerin tamamı bu kadarla sınırlı kalmıyor. Spotify’a rakip olan Youtube Music servisine de Premium ile birlikte ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Aylık ödemelerini yaptığınız zaman 13.99 TL olan müzik servisine ücretsiz sahip oluyorsunuz.

Youtube Premium Ücretleri Ne Kadar?

Yukarıda saydığımız ve daha fazla özelliğe erişmek için ödemeniz gereken ücret sadece 16.99 TL olacaktır ve aylık şekilde ödenecektir. Sadece Youtube Music üyeliği almak isteyenler ise 13.99 TL ödeyecekler. Tavsiye isterseniz Youtube Premium’a 3 TL fazla vererek ikisini de aynı anda kullanmanız en iyi seçenek olacaktır. Youtube Premium APK türü legal olmayan seçeneklere başvurmamanız için de 3 aylık deneme sürümü sizleri bekliyor olacak. Para ödemeden 3 aylık deneyimi ücretsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir..  İlişkide Dengenin Önemi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alperen dedi ki:

    Youtube , premium özelliği ile bir hayli kullanışlı bir platforma dönüşmüştür. En güzel özelliği ise arka planda çalışması bence.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.