Beyinsi

Youtube 1 Milyon İzlenme Kaç TL 2019

  • 42.692 kez görüntülendi.
Youtube 1 Milyon İzlenme Kaç TL 2019

İnternet dünyasının en çok kazandıran video izleme sitesi olan Youtube üzerinden yüksek kazançlar sağlanabiliyor.Özellikle de, takipçi kitlesi 10 milyon ve üzeri oranda olması durumunda Youtube video paylaşım platformundan aylık servet denilebilecek miktarda kazançlar elde edilebilir.

Youtube Video Paylaşım Sitesi 1 Milyon İzlenme Kaç TL Olur?

Milyonlarca takipçisi ve on binlerce kullanıcısı olan Youtube video paylaşım sitesi üzerinden 1 milyon adet izleyici potansiyeline ulaşıldığında ortalama olarak 1520 TL kazanç sağlanabiliyor. Ayrıca, 100 bin izlenme 152 TL, 10 milyon izlenme 15 bin 200 TL ve 100 milyon izlenme 152 bin ve 150 milyon izlenme ise 228 bin TL kazanç elde edilmesini sağlıyor.

Kesinti Ve Sponsor Ücretleri de Söz Konusu mu?

Yukarıda sunduğumuz gelirlerde tıklama başı ücretlerin ilave edilmediğini belirtebiliriz, ayrıca sponsor ücretleri, kesintiler ve vergiler, partnerlik kesintileri gibi pek çok durumlar da söz konusudur.

Youtube Video Paylaşım Sitesinden 1 Milyon İzleyiciye Ulaşılabilir mi?

Youtube video paylaşım sitesinden 1 milyon izleyiciye erişim sağlanması her ne kadar kolay bir durum olmasa da, mümkün olmaması söz konusu değildir.

Ciddi, sabırlı ve profesyonel sponsor tercihinde bulunulduğunda ve tabi ki de Youtube video paylaşım sitesine günlük yeterli ve düzenli bir şekilde en ilgi çekici videolar atıldığında 1 milyon izleyici potansiyeline erişim sağlanabilir.

Youtube Video Paylaşım Hesabı Nasıl Genişletilir?

Yüksek gelirler elde edilebilmesi için ciddi bir emek ve sabır gerektiren Youtube video paylaşım hesabı genişletilmesi için ilk olarak bireylerin kararlı ve yeteri donanıma sahip olması gerekiyor, Youtube video paylaşım platformunda en fazla ne tür içeriklerin beğenildiği hakkında gerekli bilgilere sahip olunmalıdır.

İlginizi Çekebilir..  Wattpad Üye Olma ve Giriş Yapma

Örneğin, bilim, oyun ve teknoloji gibi alanların oldukça tercih edilmesi sebebiyle bu tür alanların Youtube video paylaşım sitesinde yer almasına özen gösterilebilir.

Değişik türden videoların atılması söz konusu olduğunda öncelikle kanalın kararlı bir duruşa sahip olması gerekiyor, bu nedenle ilk olarak ana konsept hatlarının çizilmesi gerekiyor. Bu sayede kitlenin gerçekleştirilmesi ve tabi ki de elde tutulması açısından önemli bir avantaj sağlanmış olunur.

Akabinde bir Youtube yayın kanalı belirlenmesi gerekiyor, bu sayede kitlenizin siz görmesi ve takip etmesi daha kolay olur. Youtube video paylaşım sitesinde mutlaka hedefler belirlenmeli, kitle oluşumunun sabır gerektiren bir süreç olduğu bilinmeli ve gerekli stratejiler uygulanmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.