Beyinsi

Yıpratmadan Saç Rengi Değiştirme

  • 1.358 kez görüntülendi.
Yıpratmadan Saç Rengi Değiştirme

Yıpratmadan saç rengi değiştirme konusu günümüzde birçok kadının isteğidir. Bu isteği karşılamak için basit önlemler alabilir, önerilere uyarak saçınızı yıpratmadan rengini değiştirebilirsiniz. Bu sayede saçınızda renk değişimi yaparken yıpranma veya kırılma korkusuna kapılmanıza gerek kalmaz. Saçınızın rengini açmak, eski rengine dönüştürmek, farklı renge boyamak konularında geçerli önerilerimizi dikkate aldığınız takdirde siz de yıpranmadan saç renginizi değiştirebileceksiniz.

Saç Boyası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç boyası seçecekler öncelikle paketin üzerindeki renk ile birebir aynı rengi tutturamayacağının farkında olması gerekmektedir. Paket üzerindeki saç renkleri tamamen profesyonel ortamlarda kadınların saçına uygulanmaktadır. Dolayısı ile farklı saç rengi elde edilir. Buna etken olarak daha önceki saç rengi de ön plana çıkar. Saçını açmak istiyorsanız ilgilendiğiniz tonun en açığını almalısınız. Koyulaştırma yoluna gideceklerin ise en ilgilendikleri tonun en koyusunu alması gerekmektedir. Örneğin kahve saç rengi yapacakların en koyu kahveyi alması yerinde olacaktır.

Yıpratmadan Saç Rengi Değiştirme

Tüm Saçın Aynı Renkte Olması

Saç boyadığınız zaman tüm saçın aynı renkte olmamasından şikayet edebilirsiniz. Buna neden olan etkenleri ortadan kaldırmak için yapmanız gerekenler de çok basit. Eğer saçınızda balyaj veya ombre varsa onlardan tamamen kurtulmanız gerekmektedir. Tam olarak balyaj veya ombre boyası akmazsa yeni saç boyanız da her yerde aynı olmaz. Balyaj veya ombre olan kısımların farklı tonlarda olduğu kolayca anlaşılır.

Saçları Daha Önceden Yıpranmış Olanlar

Eğer saçınız daha önce bilinçsiz olarak yaptığınız boyalar yüzünden yıprandıysa onun da çözümü var. Yıpranan saçları kaybetmeden tamamen güçlü olarak geri kazanmak isteyenler Olaplex ürünlerini tercih edebilir. Yıpranan saçlarınızı kestirmek yerine daha güçlü ve daha sağlıklı bir şekilde geri kazanabileceksiniz. Yıpranan saçlar bildiğiniz üzere hem sizi rahatsız eder hem de dış görünüş olarak güzel görünmez. Saçı yıpranmış olanlar ve saçını açacak olanlar Olaplex ile oryal ve oksidan kullandıklarında gözle görülür farklar elde edecekler. Yıpranmış saçlarını onarmak ile kalmayıp aynı zamanda saç açma işleminde yıpranma yaşamayacaklar. Aynı seçeneği saç koyulaştırmak isteyenler de tercih edebilirler. Olaplex ürünü ise tüm kozmetikçilerden temin edilebilmektedir.

İlginizi Çekebilir..  Yaşar Kemal Kitapları Kısa Özetleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.