Beyinsi

Yeni Yol Haritasında (250 İcraat) Hangi Reformlar Var?

  • 1.026 kez görüntülendi.
Yeni Yol Haritasında (250 İcraat) Hangi Reformlar Var?

Yeni Yol Haritasında Hangi Reformlar Var?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yakın zamanda büyük reformların olduğu yeni yol haritasını açıklayacak. Bu yeni yol haritasında 250 proje var. Bakanlar kurulu 180 günlük eylem planını oluşturuyor. Bu eylem planında günlük hayatı etkileyen, sokaktaki vatandaş ve iş dünyası da dahil her kesimi kucaklayan yeni reformlar var. Bu 250 yeni reformlar ekonomi ağırlıklı olacak. Uygulamalar hızla devreye giriyor. Yeniden yapılandırılacak üst kurullar, bakanlıklar ve kilit organlar yeni haliyle karşımıza çıkacak. Bakanlar kurulu toplantısında 180 günlük eylem planı değerlendirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu projeleri açıklayacak ve halkın hizmetine girecek. Vatandaşın önceliği, talepler, önemli projeler, kısa sürede hayata geçecek başlıklar bu planda yer alıyor. Planda 6 aylık dönemde 250’ye yakın icraat var. Küçük işletmelerin desteklenmesinden ticari hayatta çeşitli kolaylıklara, sosyal güvenlikten yeni teşviklere kadar birçok başlık bulunuyor ve vatandaşın hayatını kolaylaştıracak projeler hayata geçiyor.

Bu 250 projenin neler olduğu şimdiden merak konusu ve vatandaş sabırla bekliyor. Halkın gerçekten hak ettiği ve hayat standartlarını yükselten projeler olması temennimiz. Bu 250 proje açıklanır açıklanmaz sizlerle hemen paylaşacağız.

Not: Biz Türkiye olarak Avrupa’daki hayat standartlarından daha fazlasını hak ediyoruz. Bizim kadar sabırlı, azimli, çalışkan, en iyisini hak eden, kemerini son deliğe kadar sıkan başka bir millet yok. Olmayacakta. Çocuklarımıza nasıl bir gelecek sunacağımızı bilemeden yaşıyoruz. Borçlu doğan yavrularımızın suçu var mıdır?  En kısa zamanda yarın akşam eve götürebilecek miyim kaygısı ile tekrar uyumamak dileğiyle.

İlginizi Çekebilir..  Modern Soğuk Hava Deposunda Ürün Saklama
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.