Beyinsi

Yeni Başlayanlar İçin Fortnite İpuçları

Yeni Baslayanlar icin Fortnite ipuclari

Yeni Baslayanlar icin Fortnite ipuclari

Fortnite’ın şu anda dünyadaki en popüler video oyunlarından biridir. Sizlere Fortnite oyunu hakkında bazı ipuçları aktaracağız. İşte Fortnite ipuçları;

Daima Yüksek Bir Yerde Olun

Bir savaşa girerken, yüksek zemin kendinizi ayırmak ve potansiyel olarak hayatta tutmak için harika bir yoldur. Bir tepe veya dağ aramayı tercih edebilirsiniz, ancak açıktaysanız? Önünde bir duvar bulunan bir rampa inşa et. Bu size arkanıza yaslanmanız ve çoğu oyuncu için size nişan almanızı zorlaştıracak yükseklik sağlar. Rampanın önündeki duvar çok önemlidir, çünkü bu sizi rampayı çabucak yok edilmekten korur. Ayrıca düşmanınız sizi şarj ederse, kolayca atlayabilir ve arkadan saldırabilirsiniz.

İki Geniş Köprü İnşa Et

Köprüler oyunda yaygındır ve ağrısız bir şekilde dolaşmak için kullanılabilir. Ancak daha uzun bir mesafe kat etmelisiniz. Yapıları iki geniş olarak inşa ederek, bir bölümün çıkarılması durumunda köprü yapısal bütünlüğünü koruyabilir. Oyuncu olarak siz düşmeden önce hedefinize doğru koşmak için birkaç saniye daha alacaksınız.

Çeşitli Silahlar Taşı

Savaşta çeşitli aralıklara hazırlanmak, bize sorarsanız başarı için kritik öneme sahiptir. Yani, silah stoklarken ufkunuzu genişletmeye çalışın. Karşılaşabileceğiniz üç mücadele türü kısa, orta ve uzun menzildir. Kısa menzilli av tüfeği ve SMG’ler kullanılabilir. Bunlar kısa bir sürede büyük hasar verebilir ve bu da yakın mesafeli çatışmalar için harikadır.

Orta menzil tipik olarak saldırı tüfeği, LMG’ler ve minigunlarla kazanılabilir. Bunlar biraz hızlı cephane çıkışı ve makul doğruluk sunar. Uzun menzil ile, kapsam dahilindeki AR’ler, av tüfekleri ve keskin nişancı tüfekleri ile günü kazanabilirsiniz.

Çoğu küçük cephane kapasitesine sahip olsa da, hedeften çok uzak olduğunuz için yeniden doldurma konusunda endişelenmenize gerek yok. Her bir silahtan birine sahip olmak, diğer oyuncularla savaşmanız gerektiğinde esnek olmanızı sağlar.

Sağlık Büyük Bir Endişedir

Fortnite, oyuncuyu oyunda olabildiğince uzun süre tutabilmeniz için bol miktarda malzeme sunuyor. Bu öğeler elbette tıbbi ve kalkanlardır. Kalkanlar, mini (kalkanı 25 arttırır ve her seferinde yalnızca iki kez alınabilir) gibi çeşitli seçeneklerle gelir (düzenli olarak kalkanı 50 arttırır) chug jug (kalkanı ve sağlığı maksimuma çıkarır) 25 ve sağlığı yeniden canlandırır.

Bir kalkanın olması sizi herhangi bir savaştan korur, bu yüzden her zaman bir miktar kalkan bulundurmaya çalışın. İyileştirici malzeme taşımak da akıllıca bir karardır. Bunlar bandajlardır (sağlığı 15 arttırır ve yüzde 75 sağlığa kadar kullanılabilir ve beşli gruplar halinde gelir) ve med kitlerdir (sağlığı maksimuma çıkarır). PUBG hileleri hakkında bilgi edinmek isterseniz sitemizi takip etmeye devam edin.

Exit mobile version