Beyinsi

Yaşanmış Gerçek Doğaüstü Olaylar ( Yaşayanların Ağzından)

  • 1.510 kez görüntülendi.
Yaşanmış Gerçek Doğaüstü Olaylar ( Yaşayanların Ağzından)

Yaşanmış Gerçek Doğaüstü Olaylar ( Yaşayanların Ağzından)

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanmış ve yaşayanların ağzından anlatılan doğaüstü olayları paylaşacağız.

  • Terry Cottle isimli kişi tüfeği ile intihar eder. Ölmeden önce organlarını bağışladığı için kalbi başka bir kişiye nakledilir. Bu Sonny adında biridir. Kalbi alan kişi Terry’nin eşi ile görüşmek ve teşekkür etmek ister. Bu görüşme bir aşka dönüşür. Bu aşk evliliğe kadar gider. 4 yıl evli kalırlar. Fakat Sonny gitgide intihar eden Terry gibi olmaya başlar ve aynı tüfekle intihar eder.
  • Allen Shoowery adında bir hastane çalışanı, iş arkadaşını öldürür ve yakar. Bu cinayeti kimse görmez. Aradan epey bir zaman geçtikten sonra hastaneye yeni biri gelir ve çalışmaya başlar. Yeni gelen kişi zamanla transa girmeye başlar ve ölen kişinin ruhuyla konuştuğunu iddia eder. Ruh musallat olmuştur ve bir gün herkesin içinde trans halindeyken ölen kişinin katilinin Allen olduğunu söyler. Allen önceden suçunu saklasa da orada korkudan cinayeti itiraf eder.
  • Greg Garett küçük bir çocuktur.Bir gün bahçede oynarken tanımlanamayan bir hayvan tarafından saldırıya uğrar. Daha önceden bu bölgede daha önce görülmemiş bir hayvanın varlığından bahsedilir. Bu bölgede olan saldırılar artar ve her seferinde saldıranın farklı göründüğü söylenir.
  • Alkolik bir anne kendisine bir şeylerin musallat olduğunu söyler ve bu konularla ilgilenen araştırmacıları çağırr. Araştırmacılar kendisini izler ve kadının söylediği doğru çıkar. Garip davranışlar sergileyen bu kadına neler olduğunu kimse anlamaz.
  • İngiltere de genç bir kız taşındığı evde garip sesler duymaya başlar. Öğrendiğine göre daha önce bu evde yaşayan kişi kendisini asmıştır. Bu genç kız eve taşındığından beri kendini asma isteği olduğunu söyler. Rüyalarında kendini astığını görüyordu. Bir gece alkol aldı ve kendine geldiğinde asılı haldeydi ve kendi imkanları ile ipten kurtuldu.
  • Bir gece gazeteci olan Brian, sinema çıkışı iki çocukla karşılaşır. Çocuklar sinemaya gitmek istiyorlardı ve bunun Brian’ın yapması gerekti. Brian korktu ve reddetti. Bunun üzerine çocukların gözleri karardı. Brian aracına yöneldi fakat çocuklar araca binmeyi istediler fakat adam davet etmedikçe arabaya binemeyeceklerini söylediler.
İlginizi Çekebilir..  PTT'den En Basit Şekilde Posta Göndermek

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.