Beyinsi

Whatsapp APK Özellikleri İndir

  • 0
  • 8.766 kez görüntülendi.
Whatsapp APK Özellikleri İndir

Whatsapp APK Özellikleri İndir

WhatsApp uygulamasının kopyası ile tanışın. WhatsApp’ın bütün özelliklerini kopyalamışlar hatta daha da ileriye giderek ek özellikler getirmişlerdir. Görünüm, sesler,ayarlar hepsi farklı. Bildirimleri tamamen gizleme özelliği de var. WhatsApp+ hangi özellikler var bakalım; Mavi tık iptal etme, Çevrimiçi durum kapama, 2 tık işareti yok etme,

telefonun ana ekranından da direkt olarak mesaj gönderebilme, Mp3 gönderme, gönderinin boyutunu değiştirme, konuşulan kişinin profil resmini kapatma, tek tıkla grup kurma ve yeni sohbet başlatma, net üzerinden aramaları karşı tarafa gönderebilme.

WhatsApp Plus tamamen özelleştirilmiş bir uygulamadır. Çok fazla özellik sunar. Bu özellikler bildiğimiz yeşil WhatsAppta bile yok. Yeni Whatsapp’ı yani WhatsApp Plus mavi WhatsApp olarak bilinir.

Yenilikler

Bu sürümde bir çok yenilikle beraber düzeltmelerde var. Mesajlarda gecikme sorunları düzeltildi. Eğer 2 WhatsApp kullanıyorsanız birinin adını değiştirebilirsiniz. WhatsApp 2 gibi…Video ve resim gönderirken çökme sorunları düzeltildi. Bildirim geldiğinde WhatsApp açılınca şifre soracak. Çeviri modunda yaşanan sıkıntılar giderildi.

Nasıl Kurulur?

Sıfırdan kurulup aktive olmaz bu nedenle diğerini silip üzerine bunu kuruyoruz. Kurulum aşamasındayken eski yedeği yüklemek ister misiniz diye sorar. Evet demelisiniz ve kurulum bitecektir.

Kurulumda sıkıntı yaşıyorsanız daha detaylı anlatalım;

WhatsApp Plus’u kurmak için öncelikle eski WhatsApp’ı silin

Hali hazırda Plus kullanıyorsanız silmeyin sadece yeni sürümü yükleyin. Kendini güncelleyecektir.

WhatsApp silinmiyorsa Plus 1 değilde Plus 2 yi yükleyin.

APK indikten sonra yöneticiden Apk yı açın.

Paket ayrıştırma hatası alıyorsanız indirimi tekrar yapın.

Kurulum aşamasında yüklenemedi hatası aldıysanız önceki WhatsApp kalkmamış demektir.

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. beyinsi.com ailesi

 

 

 

 

Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.