Beyinsi

Uzak Mesafe İlişkiyi Canlı Tutmanın Yolları

  • 1.831 kez görüntülendi.
Uzak Mesafe İlişkiyi Canlı Tutmanın Yolları

Partneriniz ile beraber olarak her gün bir biçimde konuşabiliyor olmanız yine o gün içerisinde yaşadığınız her türlü şeyi paylaşabiliyor olmanız birbirinize karşı çok yakınmış gibi bir his sunabilir sizlere. Elbette telefon kartı veya yine cep telefonu gibi bir iletişim aleti ile de bunu sağlayabilmeniz oldukça pahalı olabilir. Bu sebeple Skype, Facebook gibi interneti kullanabilirsiniz .İletişimin her türlüsünü kullanmalısınız. Hiç beklemediği bir vakitte onun cep telefonunuza oldukça tatlı sözler ile süslenmiş mesaj gönderin. Veya yine oldukça kısa bir mail gönderebilir ve onu özlediğinizi eğlenceli bir biçimde yazabilirsiniz. Kısaca ilişkinizde yakınlık hislerini her zaman yaşayabilmeniz için teknolojinin sunmuş olduğu bütün yolları tercih etmelisiniz. Tutkunuzu da sürekli olarak canlı tutmaya çalışın. Yine bunun denk olay yolu onu şaşırtabilecek çeşitli sürprizler yapmanızdır. Örnek vermek gerekirse bir çeşit hediye kutusu alabilirsiniz yine içini sade sevmiş olduğu her türlü şey ile doldurmalısınız. ve hemen anında kargoya gönderin. Bunu da yapabilmeniz adına özel gün gelmesini beklemenize gerek yok. Bu gibi özel çeşitli sürprizler onu çok sevdiğinizin bir çeşit kanıtı olmaktadır ve her ne kadar uzakta olsanız dahi onu çok düşündüğünüzü gösteren bir unsurdur.

Orta Noktada Buluşun

Yine ortada bir noktada da buluşabilirsiniz. Yine “ben senin için çok o noktaya geldim, sen hiç gelmedin” gibi çeşitli tartışmalar boş cümlelerdir. Bunu konuşmanız aranızda gerginlik oluşturmaktan başka bir şey yapmaz. Bunun en basit yolu da ortada bir noktada buluşmanızdır. Hem de ikinize de oldukça keyif veren bir çeşit tatil olur hem yeni noktaları görebilmenize olanak tanır ve yine hem de bu gibi tartışmaların oluşmasını engeller.

Paranoya Yapmayın!

İlginizi Çekebilir..  Mevsimler Nasıl Oluşur?

Yine partnerinizi bu hafta sonunda sizi ziyaret etmeyi planlamaktaydı ve yine son saniyeler içinde çıkan bir çeşit işi nedeniyle uçuşunu iptal etti. Birbirinizden de uzak olduğunuz sebebi ile bu gibi konular için çok daha duygusal olmanız oldukça normal bir çeşit davranıştır. Yine son dakika iptallerini üzerinize alının. Bu konularda ona karşı alınganlık yapmaya kalkmanız yine sadece birinizi değil ikinizi birden kırar. Yine günümüzde birçok çift maalesef bu kurala uymamaktadır ve sanki eşlerinin elinde olan bir şeymiş gibi ona uzakta olduğu için sitem ediyorlar. Hatta daha da ileri giderek çeşitli aldatma paranoyaları da yapabilmekteler. Zaten ilişkilerde oluşan ayrılmaların en başında paranoyalar yatmaktadır. Bir kişi diğer kişiye karşı da paranoyaklık yapıyorsa çeşitli konularda gerçekten kıskandığı için yapıyordur ki bir insan birini kıskanıyorsa onu çok seviyordur ve ona gerçekten çok değer veriyordur. Ancak maalesef bu gibi durumlarda verilen çok aşırı değer ters etki yaparak geri tepiyor ve yine insanların çeşitli dönemlerde bu gibi konular yüzünden başları ağrıyor. Sevdiğiniz kişiye sadece güvenmenizi istiyoruz sizden.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.