Ünlülerin Tercih Ettiği Makyaj Markaları

Ünlülerin Tercih Ettiği Makyaj Markaları


Ünlü kişiler sık sık ekranda göründükleri için güzelliklerine ve makyaj biçimlerine dikkat etmek zorundadırlar. Genelde ünlüler oldukça pahalı makyaj malzemeleri  kullanıyor gibide görünse ünlülerin tercih ettiği makyaj malzemeleri bizimkilerden çokta farklı değil. Ancak ünlülerin stil danışmanları ve makyözleri olduğu için onlar en yakışan ve daha kaliteli ürünler kullanmaya özel gösterirler. Bir çok kişi ünlülerin kullandığı makyaj malzemelerini merak etmektedir. Sizler için bir araştırma içine girdik ve ünlü isimlerin, jet sosyetenin tercih ettiği makyaj malzemelerini ve aletlerini bir araya getirdik. Sizlerde bu ürünleri kullanarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Ülkemizin ünlü isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy makyaj malzemelerinde genellikle Mac Brow ‘un setlerini tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Avene ‘nin 50 Faktörlük fondötenini  sürekli olarak kullanmaktadır. Inglot markasının takma kirpiklerini ve pudralarını da kullanmaktadır. Ayrıca ruj tercihinde Dior markasını ve Inglot ‘un eyeliner ‘ını kullanmaktadır.

Sosyetenin ünlü isimlerinden birisi olan Begüm Şen ‘de makyaj malzemesi olarak Dior, Inglot ve Mac Brow markalarını tercih etmektedir. Bunun yanı sıra tırnak bakımında treatment markasını ve parfümde channel markasının parfümlerini tercih etmektedir. Cemiyetin tanınmış isimlerinden birisi olan Hülya Kalyoncu makyaj malzemelerinde Mac, YSL, Sisley ve Channel gibi markalarını tercih etmektedir. Özellikle rujlarda Channel markasından vazgeçmediğini de belirtmek isteriz. Genel olarak bakıldığında sosyete ve ünlüler belirttiğimiz markaları tercih edip kullanmaktadır.

Ünlülerin Tercih Ettiği Makyaj Markaları 5.00/5 (100.00%) 1 vote
Tweetle
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ