Beyinsi

Ünlülerin Tercih Ettiği Antalya Otelleri

  • 3.478 kez görüntülendi.
Ünlülerin Tercih Ettiği Antalya Otelleri

Ünlülerin Tercih Ettiği Antalya Otelleri

Kısaca önce Antalya turizminden bahsedelim. Akdeniz’in incisi Antalya barındırdığı oteller ile sadece Türkiye’de değil Dünya’da da turizmde adından söz ettiriyor. Sahil otelleri hariç şehir merkezindeki otelleri ile de bir çok ülkeden turistlerin ilgisini çekiyor. Kültür turizmi için gelen turistler Antalya’ya hayran kalıyor. Turizmin bir çok alanında hizmet veren Antalya lokomotif görevi görüyor. Yerli ve yabancı milyonlarca turist otellere akın ediyor. Son dönemlerde turizmdeki sıkıntılar yavaş yavaş eski ihtişamlı günlerine dönmeye başladı bile. Politik olaylar, terör saldırıları gibi dış faktörler turizmi bir kaç yıl iki yıl negatif yönde etkiledi. Hal böyle olunca yabancı turist sayısı düştü ve yerli turiste iyi fiyat politikası uygulandı ve tatil yapamayan kesim tatil ile tanıştı. Sıkıntıların düzelmesi ile turistlerin tercihi yeniden Antalya oldu.

 

Yerli turistin artması ile tatil için otel seçimleri de ön plana çıktı. Otel seçiminde yer,servis, hava alanına uzaklık, otel tavsiyesi ve fiyat gibi nedenler etkili oluyor. Bunun yanında bir de tatile gitmişken bir kaç ünlü göreyim diyenlerde azımsanmayacak derecede. Çok küçük bir detay gibi gelebilir ama ünlülerin gittiği otellerde tatil yapmak isteyen bir çok kişi var. Peki ünlüler hangi otelleri seçiyor bir de bunlara göz atalım.

Antalya’da ünlülerin tercih ettiği oteller;

Rixos Premium Belek Hotel, Amara Beach Resort Side, Delphin İmperial Lara Hotel, Miracle Resort Hotel, Titanic Beach Lara, Delphin Diva Premiere Hotel, Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side, Royal Dragon Side, Ela Quality Belek Hotel, Sueno Hotel Belek, Club Blue Waters Side, Crystal Palace Luxury Resort & Spa, Barut Hotel Lara, Adalya Ocean Side, Royal Holiday Palace, Royal Wings Kundu, Limak Lara De Luxe Kundu, Concorde De Luxe Hotel, Titanic De Luxe Hotel, Regnum Carya Golf & Spa Resort, Susesi Luxury Resort

İlginizi Çekebilir..  İstanbul-Silivri İlkokul Ortaokul Ve Liseler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.