Ünlüler Hangi Takıları Takıyor?

Ünlüler Hangi Takıları Takıyor?


Ünlüler Hangi Takıları Takıyor?

Takı hemen hemen her insan için vazgeçilmez bir aksesuardır. Kimi zaman özel günlerde kimi zaman günlük rutin işlerde kısaca hayatın her anında takılar bizlerle beraberdir. Bayanların kendilerini iyi hissetme sebeplerinden biri de elbette takılardır. Maddi gücü iyi olanlar pahalı takıları takabilir. Ama parasından çok daha önemli olan bir şey var o da takan kişi taktığını taşıyabiliyor mu? Çocukluk yaşta başlar takı merakı. Plastik, bakır, demir, çelik, deri, gümüş, altın, elmas, yakut, zümrüt derken neredeyse takı olarak kullanılmayan madde yoktur:) Lüks takamayanlar kendi imkanlarını kullanır el işi yapar yine takar. Yani takının maddi değeri de önemli değildir. Önemli olan yakışıp yakışmadığıdır.

Evet arkadaşlar fazla zamanınızı almadan ve galerimize geçmeden önce şunu belirtmeliyim ki hepimiz aslında ünlülerin ne tür ziynet eşyaları taktığını merak ediyoruz. Kimi küpe ağırlıklı kimi de kolye ağırlıklı takıları tercih eder. Galerimizde Beyonce’den Kim Kardashian’a, Amy Adams’dan Scarlett Johnsson’a,  Adele’den Heidi Klum’a kadar ünlülerin neleri taktığını görebilirsiniz. Fotoğrafın üzerine tıklayıp büyük boyutta bakabilirsiniz.

NOT: Küçücükte olsa sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Yazımız hakkında yorum yapmak isterseniz yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

 

 

 

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2031 1,274