Beyinsi

Üniversite Öğrencileri İçin En Yararlı Uygulamalar

  • 1.720 kez görüntülendi.
Üniversite Öğrencileri İçin En Yararlı Uygulamalar

Üniversite Öğrencileri İçin En İyi 10 Uygulama

Üniversiteye yeni başladıysanız veya 3. yılınızda birikmiş derslerinizin altında ezilmiş ve yaşlı hissediyorsanız, derslerinizde ve öğrenci hayatında size yardımcı olacak adam gibi bir uygulamanın hayat kurtarıcı olduğunu bilmelisiniz. Sizin için en iyi 10 öğrenci uygulamasını sıraladık.

Huggle

Huggle sizinle aynı mekanlara giden insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Konumunuzu otomatik olarak alıp size bir mekanlar listesi sunuyor.

Listenizde bulunacak yerleri seçebilirsiniz ve bir mekana tıklayarak sizin dışınızda kimlerin oraya gittiğini görebilirsiniz.

Circle

Circle kullanıcılarına iMessage ile ödeme yapma ve alma imkanı sunuyor. Temelde, bu arkadaşlarınızla söylediğiniz pizzanın size düşen kısmını ödemek için en iyi yol olabilir çünkü cimri olmak size arkadaş kazandırmaz.

Laundrapp

Bu servis çamaşırlarınızın kapınızdan alınıp temizlenip geri getirilmesine olanak sağlıyor ve fiyatları hiç te fena değil.

Alarmy (Uyuyabiliyorsan Uyu)

Bu uygulama indirdiğiniz en iyi ve aynı zamanda en kötü uygulama olacak. Bu uygulama, alarmı kapatmanız için sizden telefonunuzu sallamak veya tuvaletin fotografını çekmek gibi bir kaç şey yapmanızı istiyor.

CityMapper

Bu oldukça basit bir uygulama fakat büyük bir şehirde yeniyseniz hayatınızı kurtarabilir. Bu uygulama bir yerden diğerine giden en kısa ve hızlı rotayı size sunuyor ve bunu gün içinde gezdiğiniz yerleri saptayarak yapıyor.

RefME

Öğrenci olmanın en zor yanlarından biri referans vermeyi öğrenmektir. Bu uygulama bir yayının barkodunun fotoğrafını çekerek ilgili tüm referansları öğrenmenizi sağlıyor.

İlginizi Çekebilir..  Hukuk Sistemi Kim Tarafından Yönetilir?

Drunk Mode

Bu uygulama sarhoş olmadan önce belirli bir saat için eski sevgilinizi engelleyip engeli kaldırmak için size cevaplayabilmeniz için yeterince ayık olmanız gereken çeşitli matematik soruları soruyor. Zekice.

Sobrr

Bu uygulama internette ne kadar çok çirkin fotografınız olduğunu biliyor. Sobrr ile bir gece gezmesinde paylaştığınız tüm fotoğraf ve yorumlar 24 saat içinde siliniyor.

Dictionary

Sobrr ile karşılaştırıldığında sıkıcı görünebilir ama kelime haznenizi geliştirip sunumunuzda dinleyicileri etkilemenin güzel bir yolu gibi görünüyor.

Find My iPhone/Find My Android

Bu sürekli eşyalarını kaybeden insanlar için gerçekten kilit bir uygulama. Bir başka deyişle iPhon’unuzun uyum haftasını atlatması için tek şansınız bu.

ATM Hunter

Öğrencilerin Kabesi niteliğindeki bu uygulama mevcut konumunuzu saptayıp size en yakın ATM’leri listeliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.