Uçan Bonsai Ağaçları Air Bonsai

Uçan Bonsai Ağaçları Air Bonsai


Uçan Bonsai Ağaçları Air Bonsai

Evet doğru duydunuz. Japon bahçe trendlerine yepyeni bir soluk getirecek ve dünyaya hızla yayılacak olan bu trendi sizler için araştırdık. Peki nedir bu yerçekimine meydan okuyan bitki? Hemen açıklayalım:

Japon Hoshinchu şirketinin geliştirmiş olduğu Air Bonsai yani Havada Yüzen Bonsai Ağaçları projesinde, havada yüzen bonzai ağaç kitleri mıknatıslarla desteklenmektedir. İki ayrı parçadan oluşan bu tasarımda alttaki enerji üssü üzerinde little star adını verdikleri bitki özel mıknatıslarla bileşenlerine eklenerek havada kalmaktadır.

Fakat Japonya, bonsai ağaçlarının ihracına bazı ülkelere izin vermemekte. Yine de bunun için Hoshinchu şirketi bizler için bir kolaylık yolu bulmuş. En sevdiğiniz bitkileri air bonsai şeklinde yapabilmeniz için size yönergeler sunuyor.

Hoshinchu şirketi, bu projeleri için 80.000 $ lık bir hedef bütçe belirledi ve yardım için kampanya başlattı. Yine de özel olarak sipariş etme yolları ile 200 $ Air Bonsai Temel Setini sipariş edebilirsiniz tür yastık bir ahşap kutu içinde paketlenmiş olarak temin edebilirsiniz.

Air Bonsai hakkında ayrıntılı bir videoyu aşağıdan izleyebilir, ayrıca yine aşağıdaki resimlerden ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Video:


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1801 2,227