Türk Telekom 10 GB’lik Özür İnternet Hediyesi

Türk Telekom 10 GB’lik Özür İnternet Hediyesi


Türk Telekom’dan Abonelerine Toplam 10 GB’lik Özür İnternet Hediyesi 

Geçtiğimiz günlerde İstanbul üzerinde yaşanan 5.9 şiddetindeki deprem ile pek çok yer sarsıldı. Ölen ya da yaralanan olmadı ama şebekeler hemen servis dışı oldu. İstanbul depremi ardından pek çok hat iptal olunca, özellikle Turkcell bir saat içinde geri geldi. Ttnet ise iki gün boyunca kendine gelemedi. Bu yüzden de Türk Telekom, bütün kullanıcılarına özür mahiyetinde 10 gb internet sunmak istiyor. Bunu da 5gb şeklinde 2 aya bölerek yapıyor.

Şirket ile ilgili bu çalışmalar oldukça merak ediliyordu ve şirket kesinlikle bir özür içeriği ile bu konuda bilgilendirme ve duyuru yapmaya devam etti. Marka ile ilgili olarak hem çok daha güçlü, hem de yenilikçi bir seçeneği kullanabiliyor ve kendi içinizde de bu aşamaları tek bir tıklama ile ortaya çıkarabiliyorsunuz. Amacımız daimi olarak size ait bir seçimi kullanmak ve bu yeniliklerin hepsini ortaya çıkarmak olacaktır. Geç kalmayın ve bütün bu yenilikleri kullanmaya devam edin ve ihtiyaçların hepsini organize etmeye başlayalım. Peki ama Türk Telekom bu süreçleri nasıl kontrol edecek ve ön plana nasıl çıkaracak dersiniz? Bizim önerimiz şu şekilde.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı turk-telekom.jpg

Türk Telekom

Marka insanlara yaşattığı durumdan dolayı kendini suçlamasa da, bir anda şebekeye yapılan yüklenme sonucu hatların servis dışı kaldığı durumu normal. Bu yüzden normal karşılanan bir sorunu çözmek adına insanların isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap vermek gerekiyor. Hem açıklamalar, hem yeni duyurular ve farklılıklar için kendi içinde belirecek olan seçimleri de rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bildiğiniz gibi ihtiyaçlar dahilinde sunulacak olan pek çok seçimi ve fırsatı kendi içinizde takip edebilir ve yeniliklerle birlikte ortaya çıkarabilirsiniz. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalara bakınca, şebeke ile ilgili yaşanan kısa süreli sorun için büyük bir özür dilendiği ve sorunlarla ilgili aksamaların çözümleneceği duyurulmuş. Ama tabi bir süreliğine de olsa insanlar çevrim dışı kalınca büyük bir sıkıntı doğruldu. Hemen hemen her hat için bu sorun yaşandığı için Turkcell tarafından da hızlı bir çözüm sağlandı diyebiliriz.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2041 1,935