Tüm Saç Renkleri

Tüm Saç Renkleri


Tüm Saç Renkleri

Saç renkleri için beyinsi.com tarafından hazırlanan en detaylı konuya hoş geldiniz. Aşağıda tüm saç renkleri ile ilgili çeşitli açıklamalar ve tüm renkler için örnekler bulunmaktadır. Küçük resim halinde olan örnek modelleri detaylı incelemek için resmin üzerine tıklayarak büyük halini görebilir ve diğer resimlere ulaşabilirsiniz. Özellikle ünlü simaların saç modelleri ile ilgili birçok galerimiz mevcut. Aynı zamanda hangi saç rengine hangi saç rengi uygun bunlarla ilgili sayfalarımız da var. Aşağıda ünlülerin saç rengi kısmından bunları görüntüleyebilirsiniz.

 

Çilek kırmızısı saç rengi

Özellikle Ünlü Şarkıcı Rihanna’nın dünyaya tanıttığı renk olarak bilinen çilek kırmızısı saç rengi esmer tenli bayanlara oldukça yakışan bir modeldir. 2 Önerilen saç modelleri arasında yer almaktadır.

Ünlülerin saç rengi

Her alanda kendi stilini yaratan ünlüler için net bir şey söylemek pek kolay değildir. Dönem dönem albüm , film , dizi vb. periyotlarda her zaman farklı stiller kullanan ünlülerin saç renkleri için saç modelleri kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Açık kahverengi saç rengi

Holywood ünlülerinin girişiminden sonra ülkemizde de pek çok sosyete mensubunun tercih ettiği açık kahve saç rengi son dönemlerde onlarca farklı tonda karşımıza çıkmaya başladı. Tek bir renk olarak satılan ancak her markanın farklı tonlarda ürettiği bu renk için en ideal olan her zaman aynı markadan alışveriş yaparak rengi stabil olarak kullanabilmektir.

Aşk alevi saç rengi

Özellikle beyaz tenli genç bayanlara inanılmaz derece yakışan bu renk adı gibi aşkın rengi olarak da nitelendirilebilir. Kullanan kişilerde inanılmaz bir romantik değişim elde ettiriyor ve çok ayrı bir hava katıyor. 30 yaşın üzerinde %80 yakışmayan bu renk gençlik ateşinin rengi olarak da adlandırılabilir.

Bana uygun saç rengi

Siz de kendinize uygun saç rengi arıyor iseniz öncelikle unutmamanız gereken bir nokta var ki o da insanın kendisine en çok yakışan saç modeli kendi yüz stiline en uygun saç modelidir. Yani herkesin tarzı farklı olmalıdır. Değişik tarzlarda saçlar kullanmayı seven herkesin bile kendine has bir tarzı bulunmaktadır. Sizde ya çok çeşitliliği tercih ederek sürekli farklı modeller deneyerek kendinize tarz oluşturmaya çalışacak ya da kendi tarzınızı oluşturacaksınız. En ideal olan kendi stilini yaratmak ve farklı olmak yani tarz olmaktır.

Ela göze saç rengi

Ela göze en uygun saç rengi genellikle tüm ela gözlülerin tercihine nazaran söylemek gerekirse sarı tonlarda ve açık renkli saç renkleridir. Özellikle her yaştan kesime hitap eden bu renkte bir ayrı detay ise kişinin kıyafetinde olan renk göz rengine etki ettiği için saç rengi fark edilmeyebilir. Dolayısı ile ela göz rengine sahip kişiler saç rengi tercih ederken özellikle kıyafetleri ile de uyumlu renkler ile saçını boyatabilir ya da özel günler ve gecelerde kıyafetlerini saç rengine uygun giyebilir. Göz rengi kıyafet rengine bürüneceği için daha güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

En güzel saç rengi | Dünyanın en güzel saç rengi |  En güzel saç rengi hangisi

Her bayanın en büyük tutkusu olan en güzel olmak özellikle de bunu saçlarına yansıtmak hiç de kolay değildir. Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi en uygun renk ve model kişinin kendi kişilik ve karakterini yansıtan modeldir. Yani herkes kendi tarzını konuşturabilse özellikle ünlülerin saç modellerinden kopyalama yapmazsa daha güzel bir saç rengi ve modeli elde edebilir. Öncelikle kendiniz olmalı ve kendinize has bir çizgi çizip tarz belirlemekle başlayabilirsiniz. En uygun saç rengini yine de kategorimizde yer alan diğer modellerden esinlenerek oluşturabilirsiniz.

En moda saç rengi | En modalar  | En uygun saç rengi

Eskisi gibi siyah mat ve koyu tonlarda saç renkleri artık tercih edilmiyor. Yeni yılda da yeni yıldan sonra da en moda olan saç rengi açık, hafif ve spor tonlar. Kesinlikle insanı sert gösteren ve özellikle ciddi duruş sergileyen renkler günden güne azalıyor ve yerini sempatik gösteren renklere bırakıyor.

Kül rengi saç | Kül saç rengi

Kül rengi saç özellikle gri olarak karşımıza çıkması gerekirken yaşlı göstermesi nedeni ile sarı ya da kızıl ile karıştırılarak kullanılmaya başlandı. Daha şık bir hal alması için sade kül rengi yerine kül rengi ile karışık modeller de kullanabilirsiniz.

 

Esmer bayanlara saç rengi | Esmer saç rengi | Esmer tenliler için saç rengi | Esmere saç rengi 

En şanslı saç modelisti olan esmerler için herhangi bir tarz ya da çerçeve koymak mümkün değildir. Hemen hemen her yapıda saç rengi ve modeli ile uyuşan esmer tenler aslında çok şanslı. İster koyu ister açık renkler ister klasik ister spor kesimler her türlü ten rengi ile güzel bir uyum sergiliyor.

Bitter saç rengi

Her ne kadar karamsar ve psikolojik olarak baskılı bir görüntü çizse de genç kızlar arasında oldukça moda olan bitter saç rengi özellikle de uygun ton bulunursa beyaz tenlerde fazlası ile güzel duruyor. Kapalı ve yağışlı havalarında ofis ortamlarında çalışanlar için ideal bir renk.

Doğru saç rengi

Bu yılın doğru saç rengi üst satırlarda da belirttiğimiz gibi kendinize özgü kişisel karakterinizi ve duygularınızı yansıtan modern tasarımlar ve çizgiler ile süslenmiş saç renkleridir. Saç rengi seçiminden sonra özellikle dışarı çıkarken kıyafet ve aksesuarların saç rengi ile uyumu kişiye farklı bir hava katmaktadır.

Gün Batımı saç rengi
Ünlü sunucu Ebru Akel’e çok yakışan bu model benzer yüz hatlarına sahip insanlar için de denenebilecek bir saç rengidir. Özellikle 30-40 yaş aralığının tercih ettiği romantizm kokan renk pek çok markada aynı tonda yer almaktadır.

Bronz saç rengi | Bronz tene saç rengi
Bronz saç rengi Pek çok dünya çapında ünlü manken tarafından tercih edilmektedir.uygun yaş aralığı 30-36 şeklindedir. Uzun saçlara daha çok yakışmaktadır.

Böğürtlen siyahı saç rengi
Mor ile karışık siyah olarak nitelendirilebilen Böğürtlen siyahı saç rengi  popüler renkler arasında yer alıyor. Gerçekten canlı ve tatlı bir siyah olan renk için 18 yaş üzeri her bayan rahatlıkla kullanabilir.

Badem kahvesi saç rengi

Balköpüğü saç rengi

 

Cappuccino saç rengi

 

Ceviz kabuğu saç rengi

Ballı bisküvi saç rengi

Balyaj saç rengi

Bebek kumralı saç rengi

 

Moka saç rengi

Mor saç rengi

Toprak rengi saç

Soğan kabuğu saç rengi

 

Turuncu saç rengi

Toffee saç rengi

Mürdüm saç rengi

Kınalı saç rengi

Kırmızı saç rengi

Lacivert saç rengi

Maun saç rengi

Yeşil saç rengi

Gri saç rengi

Fildişi saç rengi

Vişne çürüğü saç rengi

Kahverengi saç rengi

Orkide moru saç rengi

Pembe saç rengi

Röfleli saç rengi

Karamel saç rengi

 

 

Gece mavisi saç rengi

Genç gösteren saç rengi

Gölgeli saç rengi

Saç rengi açmak

 

 

 

 

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4091 4,496