Tuğçe Kazaz Saç Rengi

Tuğçe Kazaz Saç Rengi


Tuğçe Kazaz Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi

Tuğçe Kazaz Eski mankenlerden oldukça sık tanınan ve adını duyuran mankenlerimizden Tuğçe Kazaz bilindiği gibi açık sarı ve zaman zaman platine boyattığı saçları ile güzelliğine güzellik katıyor. Sarı saç tonları bilindiği gibi renkli gözleri olan bayanlara yakışmaktadır. Örneğin mavi ve yeşil gözler ile uyum sağlayan sarı saç rengi kahverengi gözlerde çok da hoş durmayabilir. Ayrıca ela rengi gözleri olan bayanlara sarı renkleri tercih etmemelidirler. Bunun nedeni ela rengi gözlere sahip bayanların giydikleri kıyafetin rengine göre gözlerinin bazen yeşile bazen de kahverengi tonlarına çalmasından kaynaklanmaktadır. İşte manken Tuğçe Kazaz da turkuaz rengi gözlerine uyum sağlayan sarı tonlar ile şıklığına şıklık katmaktadır.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2051 1,806