Tuğba Özay Saç Rengi

Tuğba Özay Saç Rengi


Tuğba Özay Saç Rengi

Merhaba arkadaşlar. Ünlülerin saç renklerini merak eden takipçilerimize ve yeni ziyaretçilerimize bu galeriyi hazırladık. Her özel davette, düğünde, bayramda, arkadaş toplantılarında, iş ziyaretlerinde, iş toplantılarında ya da evde saçlarınıza hem model hem de renk vermek istersiniz. Bu aşamada kararsız kaldığınız zamanlarda arayış içerisine girersiniz ve acaba sevdiğim bir ünlü hangi rengi tercih etmiş dediğiniz anda devreye biz giriyoruz 500 den fazla yerli ve yabancı ünlünün saç renklerini sitemizde bulabilirsiniz.

NOT: Sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Yorum yapmak isteyen ziyaretçilerimizin yorumlarını da yayınlarız. www.beyinsi.com ailesi
Tuğba Özay Eski manken ve şarkıcılarımızdan biri olan Tuğba Özay bilindiği gibi esmer ten rengine uygun olan açık kestane saçlarından hiç vazgeçmiyor. Bunun nedeni ise ela renkteki gözlerine ve ten rengine uyum sağlayarak canlılık göstermekten gelmektedir. Açık kestane saç rengi genellikle pek çok bayanın tercihi olan bir saç rengidir. Fakat Tuğba Özay aynı zamanda saçlarının parlak görünmesini de sağlayabilen çok az sayıdaki ünlülerden biridir. Saçlarının bu denli parlak görünmesindeki esas neden kendi saç tonunun yakınındaki saç rengini tercih etmesinden kaynaklanmaktadır. Eğer kendi saçınızın tonuna uygun olan bir renk seçer iseniz sizin de saçlarınıza boya işlemi uygulandıktan sonra doğal ve parlak görünecektir.

single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2001 2,003