Tahtadan Klayve Yapımı

Tahtadan Klayve Yapımı


Tahtadan Klayve Yapımı

Son dönem de bluetooth klavye ve fare oldukça fazla kullanılmakta. Fakat genellikle görsel olarak sıkıcı sayılırlar. Oree isimli bir üretici, tamamen ahşaptan yapılmış  bir Bluetooth set geliştirmiştir. Klavye, kablosuz şarj, hoparlör ve dokunmatik yüzey (fare yerine kullanılır) şeklinde oluşan bu set, hem daha estetik hem de daha kullanışlı.  Akçaağaçve çeşitli ceviz türleri arasından seçilmil bir yapı ile kullanıcılara sunulan bu set, tekli olarak da satılıyor. Dokunmatik yüzey için tuşlarda görünen yazı karakterini bile seçebilirsiniz. Dış yapısı ve tuşlar aynı ahşap parçadan kesiliyor, bu nedenle klavyeler tahtanın doğal halini koruyor. Mac’iniz, bir iOS cihazınız veya Bluetooth özellikli herhangi bir Windows cihazı ile çalışır kolayca çalışabilir.

Dokunmatik pad hakkında biraz özellikten bahsedelim. Elle parlatılmış yumuşak yüzey üzerinde hızlıca kaydırmalar yaparak hem harf hem de sayı işlemlerini yapabilirsiniz. Tek ve çok parmaklı bu işlemler, geleneksel bir fareden daha fazla işlevsellik sunuyor. Basit bir parmak hareketiyle, Slab izleme modundan sayısal tuş takımı moduna geçer. 

Şirketin diğer bir sunduğu güzel eklenti ise bir stilograf. Kurulumuzla birlikte masaüstü ihtiyaçlarınıza tam bir çözüm sunar. Zihnimizde bir fikir oluşmaya başlayınca onu hemen tamamlayıp dijital ortama aktarmak isteyebilirsiniz. El yazılarımız ve çizimlerimiz ne kadar komplike ya da karışık olsa da, bunu dijital ortama aktarmak aslında çok kolay. Bir defter ve bir kalemden oluşan bu ikili herhangi bir yazı yazdığınız anda mobil telefonunuzu defterin üzerine koyarak aktarım işini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Tek başına klavye 150 dolara satılıyor. Tüm set için ise 500 doları gözden çıkarmalısınız. Ürünlerin görselleri ve videosu aşağıda:

Video:


single esnek reklam esnek reklam alanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1871 1,800